•
  •

"Man Utd" pranoko "Wolves" futbolininkus

2011 m. gruodžio 10 d. 18:55

Po ilgų pertraukų po 2 įvarčius įmušę Nani ir Wayne'as Rooney savų žiūrovų akivaizdoje atnešė pergalę 'raudoniesiems velniams' prieš "Wolverhampton" ekipą.

"Manchester United" 4 - 1 "Wolverhampton Wanderers"

17' [1 - 0] Nani

27' [2 - 0] Wayne Rooney

47' [2 - 1] Steven Fletcher

56' [3 - 1] Nani

62' [4 - 1] Wayne Rooney

Trečiadienį pralaimėję Čempionų lygos varžybas "Basel" ekipai ir pasitraukę prestižiškiausio Europos turnyro, bei netekę komandos kapitono Nemanjos Vidičiaus visam sezonui, "Manchester United" norėjo reabilituotis prieš savus žiūrovus, ką Sero Alexo Fergusono komandai padaryti pavyko puikiai.

Nuo pat rungtynių pradžios "United" stengėsi pelnyti įvartį, savo progomis nepasinaudojo Michaelas Carrickas ir Wayne'as Rooney, visgi 17-ąją minutę Nani, jam įprastu budu, kai portugalas kelis kartus pasimeta kamuolį link vidurio, pelnė pirmąjį įvartį į Wayne'o Hennessey vartus.

Po dešimties minučių pasižymėti pavyko ir W. Rooney, kuris nebuvo įmušęs įvarčio nuo rugsėjo. Po to komandos, iki pirmojo kėlinio pabaigos, pasidalino po progą įmuštį, tačiau nei vieniem, nei kitiem nepavyko pasižymėti.

Prasidėjus antrajam kėliniui priešininkų saugas Mattas Jarvisas susitvarkė su Chriso Smallingo gynyba ir pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur jį į vartų tinklą galva pasiuntė "vilkų" puolėjas Stevenas Fletcheris.

Po praleisto įvarčio užsivedę "United" futbolininkai puolė didinti pranašumą, ko pasekoje po Antonio Valencia, kuris tą vakarą atliko net 3 rezultatyvius perdavimus, skersavimo Nani antrąkart pelnė įvartį į W. Hennessey vartus.

Po mažiau nei dešimties minučių, to pačio Valencios perdavimo iš krašto metu W. Rooney padidino persvarą iki 4 - 1. "United" turėjo progų įmušti ir penktą įvartį, bet tam sutrukdė varžovų vartininkas ir rungtynės baigėsi tokiu pat rezultatu.

Data: 2011 m. gruodžio 10 d., 17:00

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Anglijos "Premier" lyga

Teisėjas: M. Oliver

Žiūrovų: 76 tūkst.