•
  •

"Man Utd" pažeminti Londone

2009 m. gruodžio 20 d. 12:46

"Manchester United" pergalės atveju galėjo vėl pasivyti Londono "Chelsea", tačiau puikiai sužaidusi kita sostinės ekipa "Fulham" sutriuškino svečius iš Mančesterio rezultatu 3-0.

"Fulham" 3 - 0 "Manchester United"

22' [1 - 0] Danny Murphy

46' [2 - 0] Bobby Zamora

75' [3 - 0] Daniel Duff

Šiuo metu gerą sportinę formą demonstruojantys Roy'aus Hodgsono auklėtiniai visiems parodė, kad gali ir gerai gintis, ir sėkmingai pulti prieš traumų išretintą Sero Alexo Fergusono gynybą.

Pirmojo įvarčio autorius "Fulham" kapitonas Danny Murphy perėmė kamuolį iš patyrusio "Man Utd" saugo Paulo Scholeso ir tiksliu smūgiu iš toli nuginklavo "United" vartų sargą Tomaszą Kuszczaką.

Iškart po pertraukos "Fulham" padvigubino rezultatą, kai iš arti įvartį pelnė puolėjas Bobby Zamora. Tas pats Zamora sukūrė ir trečią įvartį, kai atliko rezultatyvų perdavimą Damienui Duffui 75 minutę.

Tai jau penktoji "Man Utd" nesėkmė Premier lygoje ir Anglijos čempionus dabar gali aplenkti Londono "Arsenal". Tuo tarpu "Fulham" su 26 taškais lieka 9-oje pozicijoje.

Data: 2009-12-19 17:00

Vieta: Craven Cottage, Londonas

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Howard Webb

Žiūrovų: 26 tūkst.