•
  •

"Man Utd" patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės

2009 m. kovo 21 d. 18:57

"Manchester United" patyrė jau antrą pralaimėjimą iš eilės, šįkart išvykoje 2-0 nusileisdami Londono "Fulham" ekipai. Negana to, "United" mačą baigė žaisdami 9 prieš 11.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmė aikštės šeimininkai, kūrę progas po progos, o "United" futbolininkai atrodė nervingi.

18 minutę po kampinio vieno iš "Fulham" žaidėjų smūgį galva rankomis atlaikė ne "Man Utd" vartų sargas Edwinas van der Saras, o saugas Paulas Scholesas, kuriam iškart buvo parodyta raudona kortelė bei paskirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo "Fulham" kapitonas Danny Murphy.

Po įmušto įvarčio šeimininkai nė nemanė atsitraukti bei toliau visą likusį kėlinio laiką grėsmingai atakavo "Raudonųjų velnių" vartus.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodžius Wayne'ui Rooney, iniciatyvą perėmė "Man Utd" futbolininkai kūrę ataką po atakos, tačiau Markas Schwarzeris ir visa "Fulham" gynyba neleido pelnyti išlyginamojo įvarčio.

87 minutę "Fulham" kontraatakos metu pelnė antrąjį įvartį bei galėjo lengviau atsipūsti, kai Zoltanas Gera smūgiu "žirklėmis" nepaliko šansų E.van der Sarui.

Po poros minučių už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas dar vienas "Man Utd" žaidėjas - W.Rooney, o Sero Alexo Fergusono ekipa patyrė pralaimėjimą, kuris suteikė didelių vilčių artimiausiems persekiotojams "Liverpool" ir "Chelsea" klubams dar pakovoti dėl titulo.

"Fulham" 2 - 0 "Man Utd"
18' [1 - 0] Danny Murphy
87' [2 - 0] Zoltan Gera

18' iš aikštės pašalintas Paul Scholes ("Man Utd")
89' iš aikštės pašalintas Wayne Rooney ("Man Utd")

Data: 2009 m. kovo 21 d., 17:00

Vieta: Craven Cottage, Londonas

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Phil Dowd

Žiūrovų: 25 tūkst.