•
  •

"Man Utd" pateko į Lygos taurės pusfinalį

2013 m. gruodžio 18 d. 23:52

"Mancheser United" nepaisant labai prasto oro, dėl kurio rungtynės net buvo teisėjo sustabdytos pirmajame kėlinyje, iškovojo pergalę Lygos taurės mače prieš "Stoke City". Išvykoje žaidę "United" futbolininkai įveikė savo varžovus 2 - 0.

"Stoke City" 2 - 0 "Manchester United"

62' [0 - 1] Ashley Young

78' [0 - 2] Patrice Evra

Į kitą etapą be "Man Utd" taipogi prasibrovė "Manchester City", "West Ham United" ir "Sunderland". Su pastaraisiais "United" teks rungtis Lygos taurės pusfinalyje. Pirmosios rungtynės vyks Sanderlande sausio pradžioje.

Autorius: pykčius