•
  •

"Man Utd" pateko į kitą etapą!

2009 m. kovo 11 d. 23:37

"Manchester United" įveikė "Inter" klubą namie rezultatu 2-0 ir pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas jau 4-ąją minutę, kai po Ryano Giggso pakelto kampinio pirmasis prie kamuolio suskubo gynėjas Nemanja Vidičius ir galva nukreipė jį į tinklą.

Antrąjį, 4-ąją antrojo kėlinio minutę taip pat galva įmušė Cristiano Ronaldo, po tikslaus Wayne'o Rooney perdavimo.

Ketvirtfinalio burtai bus traukiami kitą penktadienį. Galimi varžovai: "Arsenal", "Bayern", "Barcelona", "Chelsea", "Liverpool", "Porto", "Villareal".

"Man Utd" 2 - 0 "Inter"

4' [1 - 0] Nemanja Vidic

49' [2 - 0] Cristiano Ronaldo

Data: 2009 m. kovo 11 d., 21:45

Vieta: Old Trafford

Turnyras: Čempionų lyga

Teisėjas: Wolfgang Stark

Žiūrovų: 75 tūkst.