•
  •

"Man Utd" nusileido "Arsenal" ir grąžino intrigą Anglijos čempionate

2011 m. gegužės 1 d. 21:39

"Arsenal" saugo Aarono Ramsey tikslus smūgis antrajame kėlinyje padovanojo pergalę šeimininkams ir sumažino tiek 'kanonierių', tiek "Chelsea" atsilikimą iki lyderių "Manchester United".

"Arsenal" 1 - 0 "Manchester United"

56' [1 - 0] Aaron Ramsey

Nors tik stebuklas padėtų "Arsenal" ekipai iškovoti Anglijos "Premier" lygos titulą, tačiau jų pergalė padovanojo viltį kitam sostinės klubui "Chelsea", kuris dabar nuo "United" atsilieka tik trimis taškais.

"Man Utd" gynėjui Nemanja Vidičiui pasisekė, jog pirmajame kėlinyje nebuvo skirtas 11 metrų baudinys į 'raudonųjų velnių' vartus, kai serbas baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka.

"Arsenal" ekipą į priekį išvedė jaunasis saugas Ramsey, kuris 56 minutę tiksliai smūgiavo į "United" vartininko Edwino van der Saro ginamus vartus.

Rungtynių pabaigoje Gaelis Clichy baudos aikštelėje pargriovė Michaelą Oweną, tačiau rungtynių teisėjas Chrisas Foy'us nesiryžo nubausti "Arsenal" futbolininkus.

Data: 2011 m. gegužės 1 d., 16:05

Vieta: Emirates Stadium, Londonas

Turnyras: Anglijos "Premier" lyga

Teisėjas: C. Foy

Žiūrovų: 60 tūkst.