•
  •

"Man Utd" nugalėjo "Fulham"

2010 m. kovo 14 d. 15:11

Wayne'as Rooney pelnė savo 32-ąjį įvartį sezone, dar vieną pridėjo Dimitaras Berbatovas, o "Manchester United" ekipa 3-0 įveikė svečius is Londono, "Fulham" futbolininkus.

"Manchester United" 3 - 0 "Fulham"

46' [1 - 0] Wayne Rooney

84' [2 - 0] Wayne Rooney

89' [3 - 0] Dimitar Berbatov

Po be įvarčių pasibaigusio pirmojo kėlinio "Man Utd" ekipos žvaigždei Rooney pakako 30 sekundžių, kad po Nani perdavimo išvestų savo komandą į priekį.

"Fulham" stengėsi sulaikyti pavojingiausią šeimininkų žaidėją, tačiau antrą kartą buvo jo nubausti, kai Berbatovas įsiveržė į baudos aikštelę bei perdavė kamuolį anglui, kuriam teliko jį pakreipti į vartus.

Puikiai rungtyniavęs bulgaras nusipelnė įvarčio ir pelnė jį jau beveik per pridėta laiką, kai galva uždarė Park Ji-sung'o perdavimą iš krašto. Tai buvo 10-asis Berbatovo įvartis šiame sezone.

Data: 2010-03-14 15:30

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Jones

Žiūrovų: 75 tūkst.