"Man Utd" nepasigailėjo "Arsenal" futbolininkų

2011 m. rugpjūčio 28 d. 20:00

Stipriai nukraujavęs, lyderius praradęs ir dešimtyje mačą baigęs Londono "Arsenal" klubas "Old Trafford" stadione nieko negalėjo priešpastatyti "Manchester United" futbolininkams.

"Manchester United" 8 - 2 "Arsenal"

22' [1 - 0]  Danny Welbeck

28' [2 - 0] Ashley Young

41' [3 - 0] Wayne Rooney

45' [3 - 1] Theo Walcott

64' [4 - 1] Wayne Rooney

67' [5 - 1] Nani

70' [6 - 1] Ji-Sung Park

74' [6 - 2] Robin van Persie

82' [7 - 2] Wayne Rooney (11m. baudinys)

90' [8 - 2] Ashley Young

27' R. van Persie nerealizavo 11m. baudinio.

77' C. Jenkinson išvytas iš aikštės.

Rungtynės prasidėjo gan aktyviai, o 15-ąją minutę priešininkų saugas Andrejus Arshavinas grubiai sužaidė prieš "Man Utd" gynėją Philą Jonesą, už tai rusui buvo parodyta geltona kortelė.

22-ąją minutę po Patrice'o Evros skersavimo varžovų gynėjas atmušė kamuolį tiesiai Andersonui, o šis "permetė" jį per gynėjus, kur sau kelią prasiskynęs Danny Welbeckas pelnė pirmąjį vakaro įvartį.

Po keletos minučių Jonny Evansas savo baudos aikštelėje rankomis trukdė Theo Walcottui veržtis link vartų, bei pargriovė jį. Už tai "Manchester United" gynėjas užsidirbo geltoną kortelę, bei suteikė šansą varžovams išlyginti rezultatą. Tačiau to padaryti "Arsenal" kapitonui Robinui van Persie nepavyko, jo smūgį atrėmė jaunasis Davidas de Gea.

Iškart po to pasitvirtino nerašyta taisyklė "neįmuši tu - įmuša tau". Ashley Youngo tolimas smūgis skriejo tiesiai į vartų deviniukę, o vartininkas Szczesny nors ir bandė, bet niekuo negalėjo padėti.

Dar po keletos minučių Arshavinas antrąkart grubiai prasižengė, tačiau arbitro švilpukas tylėjo. Maža to, iškart po šio epizodo D. Welbeckas bandė pasivyti tolimą perdavimą ir taip susitraumavo pakinklės sausgyslę. Jo vietą aikštėje užėmė Javieras Hernandezas.

40-ąją minutę jaunasis "Arsenal" gynėjas Jenkinsonas baudos aikštelės prieigose pargriovė A. Youngą, taip suteikdamas galimybę "Man Utd" mušti baudos smūgį. Šia proga pasinaudojo Wayne'as Rooney, puikiu smūgiu pakeitęs rungtynių rezultatą į 3 - 0.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką P. Evra paliko savo ginamą vietą aikštės krašte, tuo pasinaudojęs T. Walcottas pasiuntė kamuolį į "United" vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje Rooney ir vėl stojo mušti baudos smūgio, kamuolys praskriejęs virš sienelės įskrido į vartus, o vartininkas Szczesny tik palydėjo jį akimis. O po kelių minučių tas pats Rooney perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Nani, kuris "permetė" kamuolį per vartininką, taip pelnydamas penktąjį "United" įvartį.

Seras Alexas atliko du paskutinius keitimus, vienas jų pasiteisino iškart - 70-ąją minutę Ji-Sung Parkas pelnė 6-ąjį įvartį. "Manchester United" ėmė triuškinti savo varžovus. Tą, atrodo, supratę "Arsenal" futbolininkai atsakė įvarčiu, kurį pelnė R. van Persie.

T. Walcottas pargriovė P. Evrą baudos aikštelėje 80-ąją minutę, o W. Rooney sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį. Tai buvo 152-as Rooney įvartis "United" gretose.

Rungtynėms besibaigiant A. Youngas po Ryano Giggso perdavimo pelnė 8-ąjį vakaro įvartį. "Manchester United" 8 - 2 sutriuškino savo varžovus, kurie 8-is įvarčius paskutinį kartą į savo vartus buvo prasileidę prieš daugiau nei 100 metų.

Data: 2011 m. rugpjūčio 28 d., 18:00

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Anglijos "Premier" lyga

Teisėjas: H. Webb

Žiūrovų: 75 tūkst.