•
  •

"Man Utd" įveikė "Norwich" klubą

2011 m. spalio 1 d. 19:19

"Manchester United" pratęsė pergalių seriją "Premier" lygoje namų "Old Trafford" stadione nugalėję lygos naujokus "Norwich".

"Manchester United" 2 - 0 "Norwich City"

68 [1 - 0] Anderson

87 [2 - 0] Danny Welbeck

Šį sezoną dar nepralaimėję "Man Utd" futbolininkai žengė į aikštelę būdami aiškiais favoritais, tačiau svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir bandė pasinaudoti skylėmis Anglijos čempionų gynyboje.

sKs

mast3r Lietuviu mokytojas atsirado ne apie komanda raso, o taip stumia apie raides
mast3r

Tiesiog bandau pagarbos kalbai pamokyt kažkiek, ko tamstos nesugebėjo išmokyt mokykloj, jei tokią lankei.
pykčius

šiaip master teisus, ar ir naujienas rašyti taip, su klaidom?
mantiksas

labai laiku mums ta rinktiniu pertrauka tik kad vel kas negautu traumos
sKs
sKs

Kas per lavonai cia tie su raidem kur nusisneka iseikit i lauka biski
Dj-kreminis

Gerai, kad klaidas taisote, bet nemanau, kad internetinėje erdvėje to reikia. Nebent naujienose arba pačiame tinklapyje būtų klaidų, tokių kaip užrašas "sekančios rungtynės". Turi būti kitos, sekančios yra iš rusų kalbos atėjęs netaisyklingas žodis Tiek to. Šiandien pergalė buvo būtina. Lygiųjų ar pralaimėjimo atveju komanda būtų įkritusi į duobę. Dabar gal vėl pradėsime triuškinti kitus
Giggsy
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Na apie sutriuškinimus jau reiks pamiršti. Nebe bus tokių kaip 5-0, greičiau jau reik tikėtis kad laimės rungtynes užtikrintai. Vakarykštėse varžybose pergalė buvo tiesiog darbinė ir išvargta. Tai va, ko aš bent tikiuosi tai, kad bus aišku viskas po pirmojo kėlinio ir nereiks tampyt nei savo ( apie žaidėjus kalbu ) tiek sirgalių nervų.
justin11f

Nu ir gerai
Magnus

tiesiai sviesiai isvargom tris taskus tikiuosi visa sezona geri bus rezultatai bet su tokiu zaidimu kaip vakar kazi ka padarysim
mantiksas

sKs nereikia jei tu su savo kiemo draugeliais esat visiskai neissilavine ir neispruse tai ir kiti taip pat turi sneket kaip jus
GK
GK

ko jus cia verkiat? nepaejo vakar tai nepaejo,visi atrode lyg po baliaus,bet ir norvich nespinduliavo noru laimet,zaide patoviai 8-9 zaidejai baudos aiksteleje ir prie jos. aisku,senesniais laikais kai patikima gynyba budavo galima buvo atiduot iniciatyva ir gaudyt laisvus plotus,bet dabar pavojinga taip daryt.o ir kurybos mazai pas mus buvo.turetu grizus Cleverley ir Welbeckui i starta su Youngu vel atsistatyt ir triuskint varzovus.
Magnus

tai zinoma visi tikisi kad taskysim lverpooli bet jei vilksimes kaip vakar tai nzn kaip atrodysim nzn
Domici
prieš 2989 dienų

Keisti man kaikurie komentarai. Jeigu siose varzybose suzaideme neuztikrintai, tai nereiskia jog visada taip bus. Atsigaus po pertraukos vyrukai ir Lpool'iui mirtis alyvose