•
  •

"Man Utd" išvykoje sutriuškino "Fulham" futbolininkus

2011 m. gruodžio 22 d. 08:00

Anglijos čempionai "Manchester United" vakar vakare iškovojo eilinę pergalę "Premier" lygoje išvykoje patiesdami Londono "Fulham" futbolininkus net 5-0.

"Fulham" 0 - 5 "Manchester United"

5' [0 - 1] Danny Welbeck

28' [0 - 2] Nani

43' [0 - 3] Ryan Giggs

88' [0 - 4] Wayne Rooney

90' [0 - 5] Dimitar Berbatov

"Man Utd" ekipai prireikė vos 5 minučių, jog išsiveržtų į priekį. Kairiuoju kraštu prasiveržęs Nani atliko rezultatyvų perdavimą tiksliai smūgiavusiam Danny Welbeckui.

Įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai padvigubino pranašumą, kai po kampinio Ryano Giggso pakeltą kamuolį į vartų tinklą nukreipė portugalas Nani.

Prieš pat pertrauką Giggsas pratęsė savo rekordą, kaip vienintelis žaidėjas įmušęs bent po vieną įvartį kiekviename "Premier" lygos sezone. Veterano smūgis rikošetu įskriejo į bejėgio Davido Stockdale'o vartus.

Antrajame kėlinyje "Fulham" pagerino savo žaidimą ir ėmė daugiau kontroliuoti kamuolį, tačiau keletą puikių progų turėjęs šeimininkų puolėjas Andrew Johnsonas smūgiavo netiksliai.

13-ąjį įvartį čempionate įsirašė Wayne'as Rooney, kuris puikiu tolimu šūviu nuo virpsto nuginklavo "Fulham" ekipos vartų sargą. Po keitimo pasirodęs Dimitaras Berbatovas parodė savo meistriškumą įvartį įmušęs kulniuku.

Data: 2011 m. gruodžio 21 d., 22:00

Vieta: Craven Cottage, Londonas

Turnyras: Anglijos "Premier" lyga

Teisėjas: M. Halsey

Žiūrovų: 26 tūkst.