•
  •

"Man Utd" išvykoje sutriuškino "Bolton"

2010 m. kovo 28 d. 01:33

"Manchester United" futbolininkai varžovų aikštelėje sutriuškino "Bolton" ekipą rezultatu 4-0 ir su 72 taškais išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

"Bolton" 0 - 4 "Manchester United"

38' [0 - 1] Jlloyd Samuel (į savo vartus)

69' [0 - 2] Dimitar Berbatov

78' [0 - 3] Dimitar Berbatov

85' [0 - 4] Darron Gibson

Trumpam į pirmąją vietą buvo sugrįžęs Londono "Chelsea" klubas namie net 7-1 sumindęs "Aston Villa", tačiau "Man Utd" į tai atsakė taip pat triuškinančiu rezultatu, pagerinančiu įvarčių santykį.

Dabartiniai Anglijos čempionai kontroliavo žaidimą beveik visą pirmąjį kėlinį, tačiau jiems nepavyko kelti pavojaus Jussi Jaaskelaineno ginamiems vartams, kol sėkmė nenusišypsojo "United".

Nani permetė kamuolį Ryanui Giggsui, o šio žemą perdavimą iš krašto kaip tikras puolėjas į savus vartus nukreipė "Bolton" gynėjas Jlloydas Samuelis. Tai buvo jau 11-asis varžovų įvartis į savus vartus žaidžiant prieš "Man Utd".

Tiesa, priešininkai prieš pat pertrauką vos neišlygino rezultato, kada saugo Fabrice Muamba smūgį puikiai atlaikė "Man Utd" vartų sargas Edwinas van der Saras.

Antroji rungtynių dalis vyko panašiai kaip ir pirmoji, tačiau "United" tik 69 minutę padvigubino rezultatą. Darreno Fletcherio smūgį Jaaskelainenas atmušė prieš save, o pirmasis suskubęs Dimitaras Berbatovas pasiuntė kamuolį į vartus.

Ką tik naują kontraktą pasirašęs "Man Utd" saugas Nani rungtynėms einant į pabaigą sukūrė dar du įvarčius, kai jo perdavimus į baudos aikštelę vienu lietimu 'uždarė' Berbatovas ir po keitimo pasirodęs Darronas Gibsonas.

Data: 2010-03-27 19:30

Vieta: Reebok Stadium, Boltonas

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Atkinson

Žiūrovų: 25 tūkst.