•
  •

"Man Utd" išsigelbėjo rungtynėse su "Basel"

2011 m. rugsėjo 27 d. 23:44

"Manchester United" futbolininkai vargais negalais sugebėjo išplėšti lygiąsias 3-3 UEFA Čempionų lygos C grupės mače su "Basel", nors po pirmojo kėlinio pirmavo 2-0.

"Manchester United" 3 - 3 "Basel"

16' [1 - 0] Danny Welbeck

17' [2 - 0] Danny Welbeck

58' [2 - 1] Fabian Frei

60' [2 - 2] Alexander Frei

76' [2 - 3] Alexander Frei

90' [3 - 3] Ashley Young

Vyriausiasis "Basel" ekipos treneris Thorstenas Finkas gerai prisimena 1999 metų Čempionų lygos finalą Barselonoje - 80 minutę jis pasirodė aikštelėje, o po 10 minučių iš arti matė kaip Teddy Sheringhamo ir Ole Gunnaro Solskjaero įvarčiai pergalę atnešė 'raudoniesiems velniams'.

Vakar šveicarai į "Old Trafford" atvažiavo ne atsimušinėti ir tai buvo puikiai galima išvysti pirmosiomis rungtynių minutėmis, kada svečiai naudojosi braškančia Anglijos čempionų gynyba ir susikūrė keletą dėkingų progų.

Vis dėlto šeimininkai atsibudo ir per porą minučių pasiuntė varžovus į nokdauną - traumos išsigydęs Danny Welbeckas po dviejų Ryano Giggso rezultatyvių perdavimų išvedė "Man Utd" į priekį 2-0.

Antrajame kėlinyje toliau braškėjo "United" gynyba ir svečiai tuo puikiai pasinaudojo. Per keletą minučių Fabianas, o po to Alexanderis Frei'us sugebėjo išlyginti rezultatą ir nutildyti "Old Trafford" stadioną.

Ir tai buvo ne viskas. Įpusėjus kėliniui Antonio Valencia nugriovė varžovą baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, į "Man Utd" vartus, kurį šaltakraujiškai realizavo A. Frei'us.

"United" vyriausiasis treneris Seras Alexas Fergusonas į aikštelę metė portugalą Nani, kuris atliko rezultatyvų perdavimą Čempionų lygoje debiutavusiam ir 90 minutę rezultatą išlyginusiam Ashley Youngui.

Kamuolio kontroliavimas: 60% 40%

"Manchester United": De Gea; Fabio (Nani 69), Ferdinand, Jones, Evra; Valencia, Carrick, Giggs (Park 61), Anderson (Berbatov 82), Young; Welbeck. Neišleisti žaidėjai: Lindegaard, Fletcher, Owen, Diouf.

"Basel": Sommer; Steinhofer, Dragovic, Abraham, Park Joo Ho; F. Frei (Chipperfield 76), Cabral, Xhaka, Zoua; A. Frei (Xhaka 89), Streller (Pak 80). Neišleisti žaidėjai: Colomba, Ajeti, Schurpf, Kovac.

Magic

Gynyba labai bloga buvo. Dar gerai baigėsi. Kitos komandos nedovanos ir taškelio už tokias klaidas.
bacardis

manchesteris taip ilgai nera pralose old trafforde ir jeigu dabar namie butu pralose baseliui nebezinociau nei ka pasakyt butu tikrai skaudus smugis
justin11f

Liudna, tikrai liudna, bet vistiek, su klasioku susisporijau, kad Manchester United chmpions lygoj toliau nueis uz Barca is 20lt, tikiu, kad Man United atsigaus ir pazemins visus likusius !
sKs
sKs

Viskas bus gerai
Domici

Tenka pripazinti, SAF'as daro klaida neleisdamas tokiu zaideju kaip NANI i starta CL. Vistik jo du skersai vakar galejo atnesti pergale, bet atnese lygiasias.
Giggsy
prieš 2883 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Dabar nebe labai yra kur trauktis, visas likusias laimet reikia, nes kitaip riesta bus.
reddevil94

Niekaip man carrickas neprilimpa midfielderio pozicijoj. Gerai gal tokio dabar sportinio pykcio igaus vyrukai tai traiskys visus vel D
GloryManUtdGlory

nebezliumbkit,viskas bus gerai,tikekit komanda visada!!!!
a4
a4

Na visų gal ir nereikia laimėti, užtektų kokių 10 tšk, vadinasi, trūksta 8, vadinais, reikia laimėti 3 kartus iš 4 ir viskas bus gerai, biški nepatinka, kad tokią sudėtį leidžia CL, kažkaip neatsakingai žiūrima, o varžovai dažniausiai tik ir laukia progos, nors duoti pailsėti irgi reikia...
mantiksas

carrickas tai xujovas o gynyba tai sudas
Mistika

Mantiksai, prasau nesikeikti, arba busiu priversta trinti posta ;)
Horsefly

Teisėjas taip subėsino mane, negana, kad aklas tai dar ir maišos
Dj-kreminis

Visiems aišku, kad labai silpnas rezultatas, tačiau tegul... Tos lygiosios dar ne tragedija, o kai kuriuos žaidėjus patausojom. Tačiau dabar jau klupinėti neberekomenduojama.
mantiksas
prieš 2882 dienų

man gaila ziureti i tuos kurie kaltina SAF del tu lygiuju paziurekit geraja sudetim visada zaisdamas nelaimetum visu rungtyniu o cia puse traumuotu puse po traumu ir laukia itemptas grafikas todel like tausojami ir tai dar nepralaimeta nei karta nors kazin ar yra toks klubas kuris galetu dabar asigirti kaip kad man utd... kaip kad su arsenal su 7 gynejais zaidem praejusi sezona ir laimejom berods 2-0 tai daug kas pries rungtynes pamate sudeti ant SAF pamazgas pyle o po rungtyniu slovino... taip ir dabar
foxGEE

nieks cia nieko nedramatizuoja.tik erzina zaideju nusiteikimas.i UEFA grupes turnyra jau kelis metus ziurim kaip i koki antrarusi turnyreli.to pasekoje net ir namie sunku nusiteikti rungtynem.treniruotew pobudzio varzybas ,galvojau kad ziuriu.toki vaizda sudare musiskiai aikstelej.o kai pradejo sikna svilt tada reik jau ardytis po aikste.meskos paslauga padare dar ir tai kad labai jau nesudetinga grupe gavom.visi vapse atsipute.o dabar gaunasi tokia situacija kad turim visas laimet kad butume pirmi grupej.tikiuosi visi supranta kaip tai svarbu.a to atkrintamosiose (uzeme 2 vieta) ko gero tektu rinktis varzovus is Real, Barca,Baern.nu zodziu kas buvo tas buvo ,bet tolimesnes rungtynes turi but kitokios nei metem iki siol.jei ne ,galim turet rimtu bedu.
mantiksas

bet tu paziurek visalaik bunam top4 kas yra labai gerai ir jei ten pralaimim tai tiesiog pries tuo metu geriau pasirodziusias komandas
a4
a4

aš irgi galvoju, kad kažkaip labai atsainiai žiūrima į CL kol neateina ketvirtfinaliai arba pusfinaliai, o į juos, atseit, papulsim automatiškai, žaisdami antra sudėtimi, na kol kas taip ir gaunasi, kad atsarginiai nužygiuoja iki 1/4, bet yra daug pvz. (Realas, buvo ir MU nelaimė ir t.t.) kad už tokį nusteikimą kartais reikia sumokėti
mantiksas
prieš 2881 dienų

na bet verta 1 karta netycia suklupti bet pasirodyti geriau kituose turnyruose pasitaupius zaidejus nes basel suzaide geriausias jiems imanomas rungtynes ir jie nera tas klubas kurio reiktu bijoti kaip kad jus bijot mes esam man utd o ne bolton kad reiktu sikt i kelnes kaip kad jus kraunat
a4
a4

SAF žodžiai: "Žmonės sako, jog buvome pernelyg atsipalaidavę ir nuvertinome savo oponentus, - tęsė škotas. - Manau, jog šiuose žodžiuose yra dalis tiesos ir mums reiks daug labiau pasistengti gynyboje."