•
  •

"Man Utd" ir vėl dešimtyje iškopė į kitą etapą

2009 m. spalio 27 d. 23:50

"Manchester United" Lygos taurėje užtenka tik dešimt futbolininkų. Šįkart Anglijos čempionai išvykoje nugalėjo Marko Robinso treniruojamą "Barnsley", nors pusvalandį turėjo žaisti be išvyto komandos kapitono Gary Neville'o.

"Barnsley" 0 - 2 "Manchester United"

6' [0 - 1] Danny Welbeck

59' [0 - 2] Michael Owen

63' Gary Neville pašalintas iš aikštės

Jau 6-ąją minutę "United" išsiveržė į priekį, kai po kampinio niekieno netrukdomas Danny Welbeckas prie artimojo virpsto neturėjo daug problemų pasiųsdamas kamuolį į vartus.

Šeimininkų šis greitas įvartis neišgąsdino ir jie stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau meistriškumo bei sėkmės stoka trukdė tai padaryti.

59-ąją minutę "Man Utd" padvigubino persvarą, kai Michaelas Owenas suklaidino varžovų gynėją ir šaltakraujiškai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Tačiau vos po kelių minučių komandos kapitonas Gary Neville'as prieš save išvydo raudoną kortelę. Nors gynėjas ir sužaidė į kamuolį, tačiau jo kojos buvo pernelyg aukštai ir jis įvažiavo į priešininką.

"Barnsley" atsirado šansas dar ką nors išpešti šiose rungtynėse, tačiau "Man Utd" apsigynė nuo visų varžovų atakų ir pateko į sekantį Lygos taurės etapą.