•
  •

"Man Utd" - "Hull" 4-3

2008 m. lapkričio 1 d. 21:25

Gražioje ir įtemptoje dvikovoje "Manchester United" futbolininkai nugalėjo "Hull" vienuolikę 4-3 ir turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiąją vietą, tuo tarpu "Tigrai" nusmuko į šeštąją poziciją.

"Manchester United" - "Hull City" 4-3

3' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
23' [1 - 1] Daniel Cousin
29' [2 - 1] Michael Carrick
44' [3 - 1] Cristiano Ronaldo
57' [4 - 1] Nemanja Vidic
69' [4 - 2] Bernard Mendy
82' [4 - 3] Geovanni (iš 11 metrų baudinio)

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 3 minutę, kai Dimitaro Berbatovo perdavimas pasiekė Cristiano Ronaldo, o šis nestipriu smūgiu nuo virpsto pasiuntė kamuolį į vartus. Po 20 minučių rezultatas tapo lygus - Nemanja Vidičius prasižengė prieš Marloną Kingą ir buvo paskirtas baudos smūgis. Prie Andy Dawsono pakelto kamuolio pirmasis suskubo Danielis Cousinas ir galva tiksliai mušė į vartus. "Man Utd" nieko nelaukdami atakavo ir 29 minutę kontraatakos metu Michaelas Carrickas, gavęs kamuolį iš D.Berbatovo, pasiuntė jį į vartus nuo virpsto. C.Ronaldo vos nepelnė savo antrojo įvarčio, kai vėlgi D.Berbatovas perdavė jam kamuolį, bet smūgis buvo tiesiai į "Hull" vartininką Myhillą. Prieš pat kėlinio pabaigą "Man Utd" pelnė trečiajį įvartį, kai po Nani pakelto kampinio C.Ronaldo tiksliai smūgiavo galva.

Antrajame kėlinyje šansą įmušti hat-tricką turėjo tas pats C.Ronaldo, kai išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau laiku sugrįžęs Kamilas Zayatte blokavo smūgį.  57 minutę po Wayne'o Rooney pakelto kampinio koja įvartį pelnė Nemanja Vidičius. 69 minutę "Hull" pelnė savo antrąjį įvartį, kai Bernardas Mendy perkėlė kamuolį per Edwiną Van Der Sarą, o N.Vidičius jį išmušė pavėluotai. Tas pats B.Mendy 82 minutę uždirbo 11 metrų baudinį, kai prieš jį prasižengė Rio Ferdinandas, o brazilas Geovanni užtikrintai jį įmušė. "Man Utd" laukė nervingos 10 minučių, tačiau viskas pasibaigė sėkmingai.