•
  •

"Man Utd" - "Celtic" 3-0

2008 m. spalio 22 d. 15:57

Čempionų titulą ginantys "Man Utd" futbolininkai trečiojo turo rungtynėse namie iškovojo užtikrintą pergalę 3-0 prieš Glazgo "Celtic" ir E grupėje dalijasi 1-2 vietomis su "Villareal".

Pirmoji pavojinga proga buvo sukurta prie šeimininkų vartų, kai pavojingą "Celtic" saugo Aideno McGeady smūgį pažeme ištraukė "Man Utd" vartų sargas Edwinas Van Der Saras. Jam teko paplušėti ir kitoje atakoje, kai pirštų galais atlaikė stiprų Gary Caldwello smūgį. "Man Utd" priminė ir apie save - Cristiano Ronaldo smūgis praskriejo visai greta virpsto. Pirmasis įvartis krito 29 minutę - nuošalėje stovėjusiam Dimitarui Berbatovui kamuolys atšoko prie kojų ir šis vienu lietimu jį pasiuntė "Celtic" vartininkui Arturui Borucui tarp kojų. Nani smūgis buvo kiek netikslus. Kėlinio pabaigoje puikios progos neišnaudojo Darrenas Fletcheris, smūgiavęs virš vartų.

51 minutę antrajį savo įvartį ir vėl iš nuošalės pelnė D.Berbatovas - C.Ronaldo baugos smūgį A.Borucas atrėmė, tačiau pirmas prie jo prišoko bulgaras ir pasiuntė į vartų tinklą. Įvartį pelnė ir Wayne'as Rooney, bet jis buvo neįskaitytas dėl nuošalės. Vėliau sekė pavojingi Carloso Tevezo ir W.Rooney smūgiai. 76 minutę pastarajam pavyko pelnyti trečiajį komandos įvartį - greitos kontraatakos metu gavęs perdavimą iš C.Tevezo, sėkmingai įrideno į vartus. Per likusį laiką nieko pavojingesnio neįvyko ir "Man Utd" iškovojo pergalę 3-0.

"Manchester United" - "Celtic" 3-0

Smūgiai: 14 - 4

Smūgiai į vartų plotą: 6 - 2

Kampiniai: 12 - 5

Geltonos kortelės: 0 - 2

Raudonos kortelės: 0 - 0

Kamuolio kontroliavimas: 59% - 41%

Man Utd: Van der Sar, Neville (Brown 59), Evans, Vidic, O'Shea, Ronaldo (Park 82), Fletcher, Anderson, Nani, Berbatov (Tevez 60), Rooney.
Neišleisti žaidėjai: Kuszczak, Giggs, Rafael Da Silva, Gibson.

Celtic: Boruc, Wilson, Loovens, McManus, Naylor, Nakamura (Hartley 61), Scott Brown, Caldwell, Robson (Maloney 61), McGeady, McDonald (Sheridan 77).
Neišleisti žaidėjai: Mark Brown, Hinkel, Donati, O'Dea.