•
  •

"Man Utd" nesugebėjo įveikti "Burnley"

2016 m. spalio 29 d. 16:55

"Manchester United" namų rungtynėse prarado dar du taškus - nulinėmis lygiosiomis buvo sužaista su Anglijos "Premier" lygos naujokais "Burnley" ekipa.

Tiek pirmame, tiek antrame kėliniuose dominavo "United" futbolininkai - Jose Mourinho auklėtiniai kūrė daug progų prie varžovų vartų, tačiau dažniausiai "Burnley" gelbėdavo fantastiškas rungtynes sužaidęs jų vartininkas Tomas Heatonas, atrėmęs ne vieną Zlatano Ibrahimovičiaus, Jesse Lingardo ir Juano Matos smūgius, o dar vienas pavojingas minėto ispano bandymas, antrajame kėlinyje, atsitrenkė į virpstą.

"Raudonieji velniai" per šias rungtynes atliko net 26 smūgius tiek į vartų plotą, tiek link vartų, o vartininkas Heatonas atrėmė net 11 "United" bandymų. Maža to, "Burnley" apsigynė nuo 19 keltų kampinių.

"Manchester United" 0 - 0 "Burnley"

68' iš aikštės pašalintas Ander Herrera

"Manchester United": De Gea; Darmian, Rojo, Blind, Shaw; Herrera, Pogba; Lingard (73' Rooney), Mata (73' Fellaini), Rashford (82' Depay); Ibrahimovic.

Nepanaudoti keitimai: Romero, Carrick, Schneiderlin, Young.