•
  •

"Man Utd" atsitiesė po dviejų įvarčių ir įveikė "Man City"

2011 m. rugpjūčio 7 d. 18:58

160-asis Mančesterio miesto derbis baigėsi įspūdinga "Manchester United" pergale 3 - 2 "Community Shield" taurės mače. Sero Alexo Fergusono vadovaujama komanda sugebėjo atsitiesto po pirmojo kėlinio, kuris baigėsi varžovų naudai 0 - 2 ir rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę.

"Manchester City" 2 - 3 "Manchester United"

38' [1 - 0] Joelon Lescott

45' [2 - 0] Edin Dzeko

52' [2 - 1] Chris Smalling

58' [2 - 2] Nani

90' [2 - 3] Nani

Gerai žaidę Anglijos čempionai netikėtai praleido du įvarčius, kai iš pradžių pasižymėjo Joleonas Lescottas, o po kelių minučių ne itin patikimai sužaidus Davidui de Gea, rezultatą padvigubino Edinas Dzeko.

Po pertraukos Fergusonas į aikštelę metė jaunimą - vietoj Michaelo Carricko, Rio Ferdinando bei Nemanja Vidičiaus ant žaliosios vejos žengė Tomas Cleverley, Philas Jonesas bei Jonny Evansas.

Po baudos smūgio Ashley Youngas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o be priežiūros paliktas gynėjas Chrisas Smallingas principinėje dvikovoje sugrąžino intrigą.

Po puikios kombinacijos, kurioje dalyvavo Wayne'as Rooney, Tomas Cleverley, Danny Welbeckas bei Nani, pastarasis nuginklavo "Man City" vartų sargą Joe Hartą.

Kai jau atrodė, jog komandos stos prie 11 metrų baudinių žymos, pasinaudojęs grubia Vincento Kompany klaida, Nani pabėgo vienas prieš Hartą, jį 'apsivarė' ir atnešė pergalę "Man Utd" ekipai.

Kamuolio kontroliavimas: 44% 56%

"Manchester City": Hart; Richards, Kompany, Lescott, Kolarov (Clichy 73); Milner (Johnson 67), De Jong, Y. Toure, Silva; Balotelli (Barry 59), Dzeko. Neišleisti žaidėjai: Taylor, Savic, Wright-Phillips, Aguero.

"Manchester United": De Gea; Smalling, Ferdinand (Jones 46), Vidic (Evans 46), Evra (Rafael 71); Nani, Carrick (Cleverley 46), Anderson, Young; Rooney, Welbeck (Berbatov 89). Neišleisti žaidėjai: Lindegaard, Park.

Autorius: pykčius

Mistika
prieš 3050 dienų

♥♥ [̲̅M̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅C̲̅][̲​̅H̲̅][̲̅E̲̅][̲̅S̲̅][̲̅T̲̅][̲̅E​̲[̲̅R̲̅] [̲̅U̲̅][̲̅N̲̅][̲̅I̲̅][̲̅T̲̅][̲​̅E̲̅][̲̅D̲̅] ♥♥
Lebster

Jaunimas parode kaip zaidziamas futbolas
babyte_bronia

Uz pergale
GK
GK

http://www.manutd.com/en/Fixtures-And-Results.aspx http://www.premierleague.com/page/Home/0,,12306,00.html va cia du puslapiai kur gali administratoriai paziuret kada vyksta MU macai EPL bei kituose frontuose.ar cia meluoja ir jus turit patikimesnes informacijos kad bus atkeltos EPL rungtynes i 13d.?
justin11f

Mistika

united savam stiliui pasidaro kad antram keliny idomiau butu zaist ir ziurovam skanesne pergale butu
Mistika

kas kieciausia, kad antram kėliny Man Utd sudėties amžiaus vidurkis tik kiek virš 22 metų! 26 m. Young'as buvo vyriausias (pavardė nelabai tinka)
Laimonas
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Žiauriai gailiuosi, kad neturėjau galimybės žiūrėti antrojo kėlinio, dabar tik nagus galiu graužti. Sveikinu visus, pergalės priš "City" yra ypač saldžios, juolab, kad dėl trofėjaus žaidėm.

Goal-scorer

NANI dar karta irode kad yra pasaulines klases futbolininkas !!! nearelus macas sugebejom sugrizti po pirmo kelinio rezultatu 0-2 kitos komandos jau paluztu sveikinu visus pirmas trofejus si sezona dar karta irodem ko esam verti ir parodem kas lauks kitu komandu epl ir cl lygoj GLORY GLORY MU yra ka svest