•
  •

Labdaros mače "Man Utd" nusileido "Marseille"

2011 m. rugpjūčio 3 d. 17:27

Labdaringame mače "Manchester United" vienuolikė, kurios vartus vieną kėlinį gynė Fabienas Barthezas, triuškinamai nusileido Didiero Deschampso vadovaujamai "Marseille" ekipai net 2-8.

Nicolas Nkoulou bei Jordanas Ayew išvedė "Marseille" į priekį, tačiau Danny Welbeckas ir Tomas Cleverley pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą 2-2.

Po pertraukos šeimininkai įmušė net šešis įvarčius, o po dukart pasižymėjo Benoit Cheyrou bei Loicas Remy, dar vieną įvartį pridėjo Ayew bei Alou Diarra.

"Manchester United": Barthez, Malcuit, Jones, Smalling, Evra; Cleverley, Belhaid, Mansouri, Belghazouani, Park, Welbeck. Atsarginiai: Ginola, Pogba