Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. gruodžio 3 d. 21:30
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. gruodžio 1 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
2

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

OCB
10
7
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

L. van Gaalo nebaugina P. Guardiolos atvykimas į „Premier“ lygą

L. van Gaalo nebaugina P. Guardiolos atvykimas į „Premier“ lygą

2016 m. sausio 8 d. 20:47

Vyriausiasis „Manchester United“ treneris Louisas van Gaalas nejaučia baimės dėl Pepo Guardiolos sprendimo atvykti į „Premier“ lygą.

 

Ispanas šią savaitę oficialiai patvirtino, jog po sezono paliks Miuncheno „Bayern“ ir yra kupinas ambicijų treniruoti ekipą „Premier“ lygoje.

„Man City“ ekipa yra favoritai prisivilioti P. Guardiolą, tačiau „Man Utd“ taip pat minimas tarp kandidatų, kaip galima kita karjeros stotelė buvusiam „Barcelona“ strategui.

 

L. van Gaalas tikina, kad ispano planuojamas atvykimas į „Premier“ lygą (kaip jis pats tiki nėra atsitiktinis) neužkrauna papildomo spaudimo ant jo pečių ir mano, jog darbo vieta „Old Trafford“ biure yra saugi, nepaisant demonstruojamos prastos sportinės formos pastaruoju metu.

„Jis nori susipažinti su Anglijos kultūra, „Premier“ lyga ir aš taip pat norėjau to paties. Manau, kad tai yra labai gerai, jog jis tai daro ir nemanau, kad tai trukdys dabartiniam jo klubui“, - sakė olandas.

„Manau, jog kiekvienas treneris turi teisę pranešti, jog jis palieka ekipą, nes kaip bebūtų kol kas tai nėra 100 proc. tiesa, kad jis treniruos „Premier“ lygos klubą kitą sezoną. Juk klubas taip pat yra kontrakto dalis.

„Aš esu savo karjeros pabaigoje, taigi man tai neįdomu. Man įdomu kaip aš pasirūpinsiu „Man Utd“, su kuriuo turiu dar vienerių metų  kontraktą po šio sezono. Gavau darbo sutartį trejiems metams ir tikslai yra tie patys“

 

L. van Gaalas nemato problemų, jog P. Guardiola apie savo išvykimą paskelbė dar prieš sezono pabaigą, nes kaip ir pats olandas sako, jis lygiai taip pat paskelbė, jog atvyksta į Mančesterį, kai dar vadovavo Olandijos rinktinei 2014-aisiais.

„Aš taip pat tai pasakiau prieš dvejus metus, taigi nieko keisto. Tu visada privalai susidėlioti savo tikslus ir planus. Taip galvoju kaip treneris. Kai kurie žmonės į šį faktą žiūri keistai, tačiau manau, jog tai gerai, nes treneriai taip pat turi ambicijas ir Pepas Guardiola lygiai taip pat turi ambicijų.“

Autorius: GiggsyKomentarai:

tigerseye6
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1427 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Tai aišku, nes jau pensijoj sedėsi kada Guardiola ateis į EPL
GK
Buvo prisijungęs paskutinę parą
GK
prieš 1427 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

torrent
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1427 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

kad ir koks tas krpikas bebutu visgi sita bruda prisiminus net pyktis del krapiko nuslugsta. galetu is to juokdario daugiau ir komentaru nebeimti nes jis savo filosofija gali tik seneliu namuose destyti
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu