Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. gruodžio 3 d. 21:30
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. gruodžio 1 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
2

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

OCB
10
7
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Kiekvienas savo likimo kalvis

Kiekvienas savo likimo kalvis

2010 m. kovo 23 d. 18:18

Pasibaigus 31-ajam Anglijos Futbolo Premjerlygos turui ivyko svarbus pakitimai virsutineje turnyrines lenteles dalyje, kuriu pagrindiniais autoriais tapo “Manchester United” bei “Chelsea” futbolo klubai

 

…”šio sėkmingo pasirodymo dėka „Arsenal“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, o ar ilgai – tai sužinosim sekmadienio popietę“... Palikęs po „kanonierių“ bei „ West Ham“ klubų rungtynių (2-0) šį klausimą atvirą, šių eilučių autorius, beveik neabejojo, jog kažkas iš likusių dviejų konkurentų paprašys Arseno Vengero ekipą palikti viršutinę lentelės eilutę.


Sąžiningai – realiausiu kandidatu visgi atrodė „aristokratai“. Nepaisant, „šviežio“ iškritimo iš šių metų Čempionų Lygos turnyro, prieš Lampardą ir Ko buvo žymiai lengvesnė užduotis, nei prieš „Manchester United“ ekipą. „Blackburn“ bei „Liverpool“ -atsižvelgiant į tam tikras priežastis bei su visa pagarba - nepasižymi panašiu meistriškumo lygiu bei turnyrinėmis užduotimis. Ir visgi, futbolo dievai išsprendė viską savaip, šiek tiek pasišaipę iš visų preliminarių prognozių.

Įdomiausia, jog daugelis iš mūsų, lygindami „aristokratų“ bei „velnių“ varžovus , visiškai pamiršo apie pagrindinius veikiančius asmenis bei apie jų galimybes, atiduodami pagrindinį vaidmenį ne turnyro lyderiams, o nedalyvaujantiems čempioniškame maratone dalyviams. Bet , jei jau lyderiai turi prieš save aiškią užduotį – laimėti Premjerlygą – pasitikėti bei pasikliauti galima tik savo pačių jėgomis. Abi komandos būtent ir sekė šiuo principu, tiesa, išsiliejo tai į skirtingus rezultatus švieslentėse.


Spektaklis „Svajonių Teatre“ prasidejo pagal „Liverpulio“ komandos diktavimą - „velniai“ sunkiai pereidavo vidurio liniją, atsakydami neįtikinamomis atakomis. Anfyldo berniukai taktiniam plane , žinoma, nedaug skyrėsi nuo savo varžovų, bet pagrindinė jų jėga slypėjo „neprognozuojamuose“ Fernando Toreso veiksmuose atakoje, kurie darė ją pavojinga. Jau 5-tą susitikimo minutę El Ninjo papildė savo įvarčių kraitį dar vienu savo šedevru. Evra, pernelyg susikoncentravęs į atakuojančius veiksmus, paleido savo aikštės pusėje Kiuitą, kuris, išlaikęs pauzę, „pakabino“ kamuolį Mančesterio ekipos baudos aikštelėje,  laisvame skrydyje kurioje ir atsidūrė Ispanijos rinktinės puolejas. Jo smūgis buvo be priekaištų- 0-1.


Po šio ispano „uragano“ velnių aikštės pusėje, Mančesterio žaidėjai nusprende, o tiksliau, buvo priversti, prabusti, ir susitvarkę su šio gamtos gaivalo pasekmėmis, pasiūlė varžovams visiškai kitą žaidimo tempą bei kokybę.


Pirmas apie save priminė Valencija, per visas rungtynes tiesiog išvarginęs vargšą Insua. Būtent Antonijus ir uždirbo tą svarbų vienuolikos metrų baudinį, kurį gerokai paerzinęs savo žiūrovus Veinas Runis, visgi teikėsi antru smūgiu pasiųsti už Reinos nugaros (1-1).


Pasiimti pergalės „velniai“ pajudėjo po pertraukos – daug pozicinių atakų, iki kurių rezultatyvaus užbaigimo šeimininkams kiekvienasyk trūko centimetrų. Šiuo metu pirmu smuiku raudonai-baltų ekipoje „užgrojo“ Dži Sung Parkas. Korėjietis dukart galva „uždarinėjo“ Valensijos siunčiamus kamuolius, bet išskyrus tribūnų nusivylimo atodūsių , jam nepavyko nieko pasiekti. Ir visgi, būtent, šio žaidėjo smūgis tapo „auksinis“ šiose rungtynėse-Parkas trečiu bandymu, užbaigė juvelyrinį Fletčerio perdavimą iš krašto, krisdamas tiesiog įstumdamas kamuolį į Liverpulio komandos vartus.

Likusias trisdešimt minučių šeimininkai suteikė keletą nemalonių akimirkų savo fanams, bet išlaikę kuklų ir naudingą sau rezultatą, pakilo turnyrinėje lentelėje į pirmąją vietą.

 

Šioje vietoje šių eilučių autorius , įkvėptas pergalės bei veikiamas šiokios tokios euforijos , intuityviai pajuto, jog sekančios rungtynės galėtų baigtis ir lygiosiomis – šią savo pastabą palikdamas komentaro pėdsakuose.

 

Taigi, paskutinį žodį galutiniams poslinkiams turnyrinėje lentelėje turėjo tarti „Chelsea“ komanda, ir pagal rungtynių Ewood parke pradžią ‚“aristokratai“ buvo pasiruošę atsakyti „Arsenal“ bei  „United“ ekipoms ta pačia – pergalinga - korta. Pavyzdinė londoniečių ataka baigėsi tiksliu Drogba smūgiu. Anelka pasinaudojo užtrukusio priekyje Olsono klaida, įsiveržė į laisvą zoną bei ramiai atidavė kamuolį baudos aikštelės ribose Didje. Šis tiksliai iššovė liesdamas kamuolį (0-1).


Blekburno komandai atsivėrė perspektyva pralaimėti trečias iš eilės rungtynes, ko dar Alardaiso epochos metu nėra buvę. Didysis Semas, rodės, išorėje buvo gan ramus, bet trenerio viduje viskas virte virė – jo reti, bet super emocionalūs reidai  aikštės pakraščio pusėn - aiškiai apie tai bylojo.“Valkatos“ pabandė atsilošti iki pertraukos, bet su dideliais vargais išnešė kojas į rūbinę, stebuklingai išsigelbėję  bent nuo poros įvarčių. Anelka, Maluda bei Kalu kolektyviai „išarė“ Brauno valdomas teritorijas ir tik, kaip minėjau, stebuklingo atsitiktinumo dėka , nepadidino savo persvaros.


Mano nuomone, „lūžio“ taškas šiose rungtynėse įvyko prieš pat pirmo kėlinio pabaigą, kada El Chadži Dioufas žaibiškai ir prašmatniai „pasivaikščiojęs“ ant Ivanovičiaus kulno, pasiuntė pastarąjį į lazaretą. Serbo vietą užėmė Fereira, o kairys kraštas buvo įteiktas ka tik aikštėje pasirodžiusiam Žirkovui. Šiuo veiksmu ir buvo suduotas pagrindinis smūgis „aristokratų“ gynybos linijai, kuris jiems gali (tikėsimės, kad taip ir įvyks) kainuoti šių metų čempionų vardus. Taigi, 70-tąją minutę mano anksčiau minėtas Dioufas būtent iš anksčiau rungtyniavusio Ivanovičiaus gintos zonos , galva nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą (1-1). Per likusį laiką londoniečiai nesugebėjo įmušti, todel turėjo tenkintis lygiosiomis.


„Chelsea“ prarado labai svarbius taškus bei nusileido į trečią vietą lentelėje, nors pagal prarastus taškus jie kvėpuoja mūsų mylimai komandai tiesiai į nugarą.


Autorius: Gvidas LKomentarai:

OCB
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
OCB
prieš 3545 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

idomu skaityti (y)
tomas_12
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3544 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

lb daug parasyta, tingiu skaityt.. ;D
markazzz
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3544 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Senas naujienas deda ;D
Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3544 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Uch, kad prarastų "Arsenal" artimiausiu metu du taškus ir jei laimėtume prieš "Chelsea", tai įtampa tikrai nuslūgtų nuo žaidėjų manau ir būtų rungtyniauti dar lengviau.
aploscape
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3519 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Skityt tingiu
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu