Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. gruodžio 15 d. 16:00
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. gruodžio 12 d. 22:00
Europos lyga
4
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

14
OCB
11
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Kalbos apie Neville'o karjeros pabaigą - tik gandai

Kalbos apie Neville'o karjeros pabaigą - tik gandai

2010 m. sausio 9 d. 13:03

Nepaisant žiniasklaidoje pasirodžiusių žinučių, jog 35m. "Manchester United" kapitonas Gary Neville ketina baigti karjerą šio sezono pabaigoje, futbolininkas turėtų dėl to apsispręsti šią vasarą.

 

Raudonųjų velnių treneris Seras Alexas Fergusonas sako, jog gandai apie veterano apsisprendimą dėl karjeros sezono viduryje yra visiška nesamonė.

 

"Nežinau, kas paleido šiuos gandus," penktadienį kalbėjo Seras Alexas Fergusonas. "Gary dar neapsisprendė, mes taip pat nepriėmėme sprendimo."

 

Šį sezoną Neville'as 13 kartų pasirodė aikštėje. Jo karjera neabejotinai eina į pabaigą, tačiau Seras Alexas Fergusonas sako, jog sprendimą dėl karjeros baigimo žaidėjas ir klubas priims tik vasarą, kai baigsis dabartinis gynėjo kontraktas.

 

"Visuomet sakau savo žaidėjams, kad priimti sprendimus dėl ateities reikia vasarą. Niekas nepriima jų viduryje sezono, tai - visiška nesąmonė."

Autorius: Viktorija M.


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3628 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Nu jei nepabaigs karjeros, tai liks "Man UTD" nebent dėl vaizdo. Nes Neville'ą dabar net nelabai galima pavadinti "Premier" lygos lygio žaidėju. Vien jau tas jo lėtumas dar reiškia daug ką.
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu