Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Ką į „Manchester United“ įneš Z. Ibrahimovičius?

Ką į „Manchester United“ įneš Z. Ibrahimovičius?

2016 m. birželio 4 d. 11:20

„Manchester United“ rengiasi sudaryti vienerių metų sutartį su Zlatanu Ibrahimovičiumi, tačiau ką jis įneš aikštelėje rungtyniaudamas „United“ gretose?


Paulas Scholesas jau pašventino jo „charakterį“ bei „charizmą“, tuo metu buvęs „Manchester United“ treneris Rene Meulensteenas dėl švedo nugalėtojo etiketės vadina jį „idealia detale“. Peteris Schmeichelis tikina, jog puolėjas yra „gimęs rungtyniauti už „Manchester United““


Aišku, jog Z. Ibrahimovičius turi gerą reputaciją. Ir ji yra teisinga. Jo pasipūtimas turi Erico Cantona savybių, o vien buvimas klube įkvėps komandoje tikėjimo. Galų gale, Ibra kėlė trofėjų „Ajax“ klube, kai Marcusas Rashfordas dar nelankė mokyklos.


Juo pasitiki ir Jose Mourinho. Kaip teigia pats švedas su portugalu jiedu kalbasi „kiekvieną dieną“ ir tai gali būti svarbi jungtis persirengimo kambaryje. Patyręs Ibra, kuris anksčiau yra minėjęs, jog „galėtų nužudyti“ dėl J. Mourinho gali tapti gyvybiškai svarbia figūra komandoje.


Tačiau, kol didžioji dalis buvo susikoncentravusi į šias gražias nematerialias savybes kiti atkreipia dėmesį į Didier Drogba likimą. J. Mourinho atsisuko į jau vis vyresnį puolėją 2014-aisiais ir „Chelsea“ klubo legenda išbėgo į aikštelę, kur prisidėjo prie titulo iškovojimo. Vis dėlto, D. Drogba rolė buvo maža.


„United“ klubui iš Z. Ibrahimovičiaus reikia kur kas daugiau nei keturi įvarčiai ir energijos persirengimo kambaryje. Iš švedo tikimasi pagrindinio puolėjo statuso, kuris ant savo pečių temps didžiąją dalį klubo puolimo. Taigi, ar likus vos keliems mėnesiams iki 35-ojo gimtadienio, jis galės išpildyti šiuos lūkesčius?

 

Formos kritimo ženklai yra sunkiai matomi. Ibros praėjęs sezonas buvo rezultatyviausias jo karjeroje per kurį pelnė 50 įvarčių sužaidęs 51-erias rungtynes. Antras pagal gerumą įmuštų įvarčių skaičius siekia 35-is. 50 įvarčių šiame sezone buvo antras rezultatas tarp visų puolėjų rungtyniaujančių elitinėse Europos pirmenybėse.


Jei šis sezonas buvo išskirtinis gerąją prasme, Ibros pasiekimai pasižymi stabilumu. Z. Ibrahimovičius perlipo 30-ies įvarčių ribą jau penkerius sezonus iš eilės, o 20-ies įvarčių riba buvo sumušta devynis sezonus iš eilės rungtyniaujant keturiose skirtingose komandose.


Kai kurie pažymi, jog Prancūzijos pirmenybės yra ganėtinai silpno pajėgumo. Ir dalies tiesos šiuose žodžiuose yra. Verta paminėti, jog švedas nesugebėjo pelnyti įvarčių į dviejų didžiausių konkurentų – „Lyon“ ir „Monaco“ vartus, jau pastaruosius 12 mėnesių. Tačiau Čempionų Lygoje Ibra vėl blizga.


Jis buvo klubo rezultatyviausias žaidėjas, taip pat pasižymėjo ir rezultatyvių perdavimų atlikimu. Be to, švedas rungtyniaudamas prieš Anglijos ekipas pasižymėjo trejose iš tokių ketverių rungtynių, įskaitant namų ir išvykos rungtynes prieš „Chelsea“ klubą. Jis priminė, jog vis dar gali rungtyniauti aukščiausiame lygyje.


Būtent toks stabilumas ir formos išlaikymas padaro Ibra tokiu patraukliu, trumpo laikotarpio projektu. Z. Ibrahimovičius pelnė įvarčius septyniose skirtingose komandose, penkiose skirtingose šalyse.

 

Zlatano Ibrahimovičiaus smūgių pastovumas:


 

Sezonas

Klubas

Baudos aikštelėje atliktų smūgių vidurkis per rungtynes

2009/10 m.

Barcelona

3,0

2010/11 m.

AC Milan

2,7

2011/12 m.

AC Milan

2,5

2012/13 m.

PSG

2,9

2013/14 m.

PSG

3,1

2014/15 m.

PSG

2,5

2015/16 m.

PSG

3,1

 


Ibros smūgių intensyvumas pagrindžia šį teiginį. „Jeigu reiktų išrinkti aspektą, nurodantį puolėjo pasirodymus bėgant metams tai baudos aikštelėje atliktų smūgių vidurkis per rungtynes turėtų būti parametras, kuriuo turėtumėte remtis“, - aiškina „StatsBomb“ ekspertas Benas Pugsley.


„Labiausiai tikėtina, jog puolėjas atkartos būtent smūgių intensyvumo parametrą dažniau nei bet kurį kitą skaičiuojamą statistikos rodiklį.“ Z. Ibrahimovičius įrodė savo gebėjimą rasti galimybę atlikti smūgį, nepaisant to, kuriame klube ir kurioje šalyje jis rungtyniauja.


Nuo sezono, kuriame rungtyniavo „Barcelona“ gretose, jis vidutiniškai atlikdavo po 3 smūgius per rungtynes ir nuo to laiko nebuvo signalo apie formos kritimą. Kiekviename iš pastarųjų septynių sezonų, Ibra vidutiniškai baudos aikštelėje atlikdavo bent po 2,5 smūgio, o praėjęs sezonas pagal šį statistinį rodiklį aplamai buvo geriausias ir siekė 3,1.

 


„United“ gali nujausti, jog į komandą bus pakviesta įvarčių garantija. Palyginimui, praėjusiame sezone „United“ gretose niekas neviršijo 1,4 smūgio baudos aikštelėje ribos. Tai darė tik Marcusas Rashfordas ir Anthony Martialis.


Tačiau, ši statistika nerodo, jog „Man Utd“ puolėjams trūko kokybės. Ji greičiau parodo komandos negebėjimą sukurti galimybes smūgiams baudos aikštelėje. Louiso van Gaalo ekipa pagal sukuriamas progas rikiavosi paskutiniame trejetuke.Savo fizinės formos viršūnėje, Z. Ibrahimovičius buvo nominalus puolėjas, tačiau bėgant metams jis turėjo prisitaikyti. Praėjusiame sezone Ibra rungtyniavo vadinamojoje „10-ojo numerio“ pozicijoje ir „Ligue 1“ pirmenybėse atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Tai būtų geriausias rezultatas visoje lygoje, jeigu ne jo komandos draugas Angelis Di Maria, kuris savo ekipos draugams asistavo 18 kartų.


Vis dėlto, Ibra labiau yra tinkamas rungtyniauti centro puolėjo pozicijoje ir laukti perdavimų iš ekipos draugų. Būtent tokią rolę jam ekipoje turėtų būti numatęs ir Jose Mourinho bei taip formuoti ekipos puolamąją ašį. Ir nors, naujasis treneris šiuo metu gali džiaugtis turintis mobilius ir jaunus puolėjus, tačiau švedas, panašu, išliktų favoritu šioje pozicijoje.


„Aš neturiu puolėjo“, - 2014-aisiais skundėsi J. Mourinho. Tačiau į komandą atvyko Diego Costa, kuris padėjo iškovoti titulą. Tačiau svarbu pažymėti, jog Costa įvarčius pelnė ne individualiais reidais. Progas jam kūrė kiti.


Ir iš tikrųjų, statistika rodo, jog 16 iš 20-ies įvarčių Costos įvarčių 2014 – 2015 metų sezone krito iš artimų distancijų arba galimybių, kuriose sunkiau neįmušti nei įmušti. Diego Costa vis dar nėra pelnęs įvarčio iš už baudos aikštelės ribų. Būtent ši rolė priklausytų Z. Ibrahimovičiui ir J. Mourinho tiki, jog šioje pozicijoje švedas vis dar gali būti naudingas.


Žinoma,  dabar svarbiausia surinkti komandą, kuri galėtų išnaudoti tokį patyrusį puolėją. Taigi, šiuo atžvilgiu Ibros atvykimas neturėtų būti paskutinė detalė dėlionėje. Netgi atvirkščiai – švedas taps pačia pirmąja.


Komandos transformacija priklausys nuo kitų. Tačiau turėdamas Z. Ibrahimovičių, J. Mourinho šiandien bent jau virtualiai galės eliminuoti įvarčių sausros tikimybę.Anksčiau J. Mourinho teigė, jog įsigyti Z. Ibrahimovičių iš Paryžiaus klubo yra „misija neįmanoma“. Tačiau dabar panašu, jog portugalas savo ekipoje turės puolėją net nemokėjęs išpirkos sumos.

Autorius: GiggsyKomentarai:

foxGEE
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1567 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Ibra be ispirkos mokescio. as uz jei kazkaip dar Depay pavyktu pazadint tai butu super.greiciau normalu futbola pradetume lost.a to jau 3m kenciam anonizma stebedami.
GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1567 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

marskinelius pardavines kaip karstas bandeles Woodis atidarys nauju rinku duris jeigu ir nebus top puolejas lygoje,bet reklama ir zinomumas tikrai nesumazes musu komandos,nes to mums reikia dabar kaip niekada.ne tik finansu bet ir zinomumo ir patrauklumo,kuris pades prisiviliot ir kitus zaidejus.
Giggsy
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1567 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Tai kad kaip mums jau laikas vežtis kokybę. Prisireklamuot, prisireklamavom. Vos ne visa azija uzkariauta, laikas rezultatus parodyt. O kitiems žaidėjams klubas patrauklus ir yra, kai jis pajėgūs kautis del aukščiausiu pozicijų
GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1567 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Bailly ir paimtas pagaliau CB
GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1567 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

neveltui Blind bandys parduot uz didele suma,o jei neparduos,pasiliksim,nes atkeliauja geras CB.
Giggsy
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1566 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Matęs tu jį, kad sakai geras? Aš tai asmeniškai pirmą kartą girdžiu. Ir vėl bus sumokėti 40M už žaidėją, kurio nežinau Nu Martialio varke praejo su kaupu, tikekimes ir cia taip pat bus
GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1566 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

nu nezinau,bet skaitau red cafe kur renkasi toli grazu ne vien MU fanai.tai nemazai raso kad PSG,Barca,City ir kiti jo norejo.pati Sevilla jau ale tweetina kad done deal.ir siaip,geros nuomones,blogu nelabai maciau.
GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1566 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

http://www.redcafe.net/threads/eric-bailly.418263/page-9#post-19290455 kaip tik karsta tema labai.vieni video imeta,kiti lenteles.ir siaip raso kad 19M svaru kaina+ add on
Giggsy
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1566 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Guillem Balague apie 40M eurais šneka, o jis tikrai patikimas. Sky Sports maitina transferais iš Ispanijos, tai manau kažkas tokio ir bus. Svarais cia 30+ gautusi
foxGEE
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1566 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

tai gal jau su visais bonusais skaiciuoja.zinai kaip visiems kruta kaina uzkelt ir sensacija padaryt
GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1566 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

siaip visi ji vadina CB,bet paziurejus i jo video,nenustebciau jeigu gautu losti ir kaip RB,jeigu lostumem 433,tai Shaw ir sitas is krastu,tai butu greiciai,jei sito koziris tai greitis didelis,plius kamuoli driblinguoja neblogai kaip gynejas.
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu