•
  •

Išvykoje įveiktas "Newcastle" klubas

2009 m. kovo 5 d. 15:46

"Manchester United" atstatė 7 taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus "Chelsea" ir "Liverpool", išvykoje sunkiai įveikdami kovingai žaidusią "Newcastle" ekipą 2-1.

Jau 8 minutę rezultatas tapo 0-1 svečių nenaudai, kai "Newcastle" puolėjas Peteris Lovenkrandsas, pasinaudojęs  grubia Edwino Van Der Saro klaida, pasiuntė kamuolį į tinklą.

Wayne'as Rooney nuo pat rungtynių pradžios grasinęs priešininkų vartams pasiekė savo 20 minutę - baudos aikštelėje apsisukęs, stipriu smūgiu nepaliko jokių vilčių Stevenui Harperiui.

Tas pats W.Rooney prisidėjo ir prie antrojo, bei kartu pergalingo, įvarčio. Nors "Newcastle" saugas Ryanas Tayloras buvo pirmasis suspėjęs prie tolimo jo perdavimo, labai nesėkmingai bandė atmesti kamuolį savo komandos vartininkui ir neliko nenubaustas - Park Ji-Sungas perdavė jį bulgarui Dimitarui Berbatovui, kuriam teliko šį pasiųsti į vartus.

"Newcastle" 1 - 2 "Man Utd"
9' [1 - 0] Peter Lovenkrands
20' [1 - 1] Wayne Rooney
56' [1 - 2] Dimitar Berbatov

Data: 2009 m. kovo 4 d., 21:45

Vieta: St.James' Park, Niukastlas

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Steve Bennett

Žiūrovų: 52 tūkst.