Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Interviu: R.Ferdinandas po FifPro apdovanojimo atsiėmimo

Interviu: R.Ferdinandas po FifPro apdovanojimo atsiėmimo

2008 m. spalio 28 d. 13:39

Po atsiimto apdovanojimo už patekimą į FifPro geriausių žaidėjų vienuoliktuką, Rio Ferdinandas neslėpė džiaugsmo už jo viso darbo įvertinimą, bet sako, jog nebūtų visiškai patenkintas jei šiuo apdovanojimu jo trofėjų lentyna užsibaigtų...

 

Koks jausmas būti FifPro geriausių žaidėjų rinktinėje?

Būti įvertintam ir pripažintam tavo kolegų turbūt yra geriausias pagerbimas, kokį tik gali gauti. Jie yra žmonės, su kuriais žaidi ir jie žino viską apie šį žaidimą. Be komandos draugų aš nebūčiau laimėjęs šio apdovanojimo. Turėjome puikų praėjusį sezoną, bet sakau, jog geriausia dar prieš akis. Daugelis mano buvusių komandos draugų kaip Iainas Dowie, Slavenas Biličius, Ianas Wrightas bei trenerių kaip Harry Redknappas, Davidas O'Leary ar Seras Alexas Fergusonas man yra sakę, jog geriausi mano metai ateis, kai man bus virš 30-ties dėl savo pozicijos aikštėje. Aš pradedu jausti tai.

 

Ar galėtumėte pažvelgti atgal į savo karjerą ir pasakyti, jog esate patenkintas tuo, ką pasiekėte?

Aš dar nenoriu žvalgytis atgal, bet jei savo karjeros pabaigoje turėčiau tik šiuos trofėjus, pasakyčiau, jog esu nusivylęs. Esu godus ir noriu turėti daugiau. Turi pabūti šiame sporte, kad pabandytum ir kažką pasiektum. Nebūčiau laimingas turėdamas tik tiek.

 

Jūs buvote labai svarbi komandos grandis pastaruosiuose sezonuose. Kas buvo jūsų raktas?

Būnant centro gynėju dažnai atsiduri situacijose, kuriose imi pažinti save. Eilę metų žaidi svarbiuose mačuose. Taip atsiranda patirtis, kuria gali remtis. Mano pozicijoje patirtis reiškia labai daug. Atakuojančio plano žaidėjui geriausi metai būna šiek tiek anksčiau, galbūt kai sueina 26-eri ar 27-eri. Žinios yra mano raktas.

 

Ar jus gniuždo tai, kad atakuojantys žaidėjai yra linkę susišluoti visus apdovanojimus?

Kiekvienas nori būti puolėju. Tai labiausia išliaupsinta vieta žaidime. Aš mėgaujuosi žiūrėdamas, kaip žmonės muša įvarčius, o kaip gynėjas aš žinau savo vertę. Mums nereikia dėl to rėkauti nuo stogo, nes tai yra dalis žaidimo. Nesiskundžiame žmonėmis, kurie muša įvarčius ir gauna apdovanojimus, kadangi tai yra sunkiausia žaidimo dalis.

 

Cristiano Ronaldo buvo pripažintas FifPro metų žaidėju, ką manote apie jo pasiekimą?

Jis daug nuveikė. Cristiano nori mokytis ir būti geriausiu visur, kur tik gali būti. Net ir stalo tenise prieš mane. Tau reikia to. Visi geriausi žaidėjai turi nugalėtojo mentalitetą. Jie nori puikiai pasirodyti visur, net ir treniruotėse. Paskutiniuosiuose dviejuose sezonuose jis buvo nepriekaištingas. Cristiano darė dalykus, kurių kiti negalėjo. Mes susigrąžinome Premier lygos šlovę bei Europos taurę ir jis nuveikė labai daug.

 

Praėjusio sezono pasiekimai yra nuostabūs. Ar yra šansų, jog visa tai pakartosite?

Realu manyti, kad galime vėl visa tai pasiekti. Mes turime fantastiškų žaidėjų. Prie būrio prisijungė Dimitaras, kuris taip pat yra nuostabus žaidėjas. Turėsime labai talentingą komandą, jei kiekvienas liks sveikas. Čempionų lygos taurė yra tai, ką mes norėtume išsaugoti ir įsirašyti į istoriją. Tai iššūkis mums, nes niekas nesugebėjo to padaryti. Laimėti tris Premier lygos titulus iš eilės - niekam geriau dar nėra pavykę. Tai yra stimulas stengtis. Mes galime padaryti istoriją. Tai nėra lengva, bet visa tai yra realu būnant tokiame klube kaip "Manchester United". Mes norime nugalėti.

Autorius: D MKomentarai:

chainas
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 4344 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Na mano kuklia nuomone, Rio yra tikrai vienas geriausių pasaulio gynėjų. Ir šiaip matosi, kad subrendęs žaidėjas ir kalba teisingai.
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu