Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Interviu: E.Van Der Saras nori laimėti daugiau

Interviu: E.Van Der Saras nori laimėti daugiau

2008 m. spalio 31 d. 17:01

Trečiadienį Edwinui Van Der Sarui suėjo 38-eri. Per tris sezonus, praleistus "Manchester United" klube, olandas į savo ir taip nemažą trofėjų kolekciją įsirašė dar keturis titulus, tačiau tikina - jis nori laimėti daugiau...

 

Atvykimas į "Manchester United" tau išėjo kaip ir tikėjaisi ar netgi geriau?

Kai atvyksti į tokį klubą, tu visada kovosi dėl trofėjų, o mums tai pakankamai sekėsi, nes laimėjom keletą per pastaruosius sezonus. Laimėti du Premier lygos titulus buvo fantastiška, be to, nugalėjome ir Čempionų lygoje. Pastarąjį iškovoti yra labai sunku, bet prie būrio prisijungė Dimitaras ir turiu vilties, jog galime visa tai pakartoti.

 

Kurią vietą tavo pasiekimuose užima Čempionų lygos vakaras gegužę?

Tai buvo puikus vakaras. Kai pirmajį kartą laimėjau ją (su "Ajax" - aut.past.) aš dar buvau jaunas žaidėjas komandoje, kuri skynė pergalę po pergalės ir tam nesimatė galo. Bet kai karjera ateina į pabaigą, tu imi branginti viską, ką laimi, ypač svarbiausius titulus. Žinoma, trofėjų laimi visa komanda, bet būti tuo, kuris paskutinis liečia kamuolį, t.y., atlaiko 11 metrų baudinį, yra kažkas, apie ką tu visada svajoji.

 

Galimas daiktas, jog žiūrėjote tą momentą keliasdešimt kartų...

Nežiūrėjau, iš tiesų! Kitą dieną grįžome vėlai iš Maskvos, o ryte išvykau į Olandijos rinktinę. Pirmą kartą epizodą pamačiau dideliuose ekranuose per apšilimą draugiškose rungtynėse su "Juventus". Buvo ypatinga tai stebėti su aistruoliais ir išgirsti pritarimo šūksnius, kai atlaikiau tą smūgį.

 

Ar jums patinka dirbti su naujuoju vartininkų treneriu Ericu Steele'u ir, ar nepaisant jūsų didžiulės patirties, išmokstate naujų dalykų?

Nesimėgauju tuo, nes jis dirba su manim labai sunkiai! Jis sukaupęs didžiulę patirtį ir manau, kad visi vartininkai su juo dirbame puikiai. Visada kai kažkas naujo ateina į komandą, jis su savimi atsineša skirtingas idėjas ir skirtingą vaizdą, bet žiūrint iš mano taško, Ericas ir aš tik stengiamės išlaikyti tinkamą mano fizinę būklę bei formą ir nebandome iš manęs padaryti geresnio vartininko. Tai taikoma jauniems žaidėjams, kurie, tikiuosi, palaikys ilgalaikius ryšius su juo.

 

Po lėto starto komanda į grįžtą į lyderių gretas. Kaip svarbi yra vieta lentelėje šioje sezono stadijoje?

Svarbiausia yra neatsilikti. Aišku, geriausia pradėti su maksimaliu taškų skaičiumi negu vytis varžovus, bet šio sezono startas yra panašus į praėjusio, kuriame viskas susiklostė gerai. Kelyje jau neliko sunkių išvykų ir jei pasieksime gerą rezultatą su "Arsenal" bei nemėtysime taškų rungtynėse su silpnesnėmis komandomis, antrajai sezono pusei būsime pasiruošę.

 

Jūsų trofėjų kolekcija papilnėjo nuo tada, kai atvykote į Mančesterį. Ar tikitės, jog tai tęsis?

Noras vis dar yra laimėti kuo daugiau. Yra keletas komandų, kurios kovoja dėl aukščiausių vietų - "Liverpool", "Arsenal" ir, be abejo, "Chelsea", kuri visada yra viena iš favoričių. Europoje tai - "Real", "Barcelona", taip pat stipriausi Italijos klubai, taigi bus labai sunku. Bet su mūsų turima sudėtimi, tikime, jog galime tai pratęsti.

 

Autorius: D M


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

gytis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3684 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

visi nori laimeti
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu