Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

Ibros hattrickas lėmė triuškinančią "United" pergalę Europos lygoje

2017 m. vasario 17 d. 19:01

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą "Manchester United" pradėjo Europos lygos atkrintamųjų etapą.

Šešiolikfinalyje Jose Mourinho auklėtiniai susitinka su Prancūzijos klubu "Saint-Etienne", o pirmasis šios poros mačas būtent ir vyko "Old Trafford" stadione.

"Man Utd" pirmajame rungtynių kėlinyje išsiveržė į priekį - po gan kurioziško Zlatano Ibrahimovičiaus baudos smūgio, 15-ąją mačo minutę, kamuolys įriedėjo į priešininkų vartus.

Antrasis įvartis krito tik 75-ąją minutę, ir čia vėl pasižymėjo Ibrahimovičius. Po Marcuso Rashfordo skersuoto kamuolio į baudos aikštelę, švedas ramiai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Rezultatą Ibra patrigubino jau beveik pasibaigus rungtynių laikui. Pats puolėjas uždirbo savo komandai 11 metrų baudinį ir jį realizavo.

Tai tapo pirmuoju Ibrahimovičiaus hattricku "Man Utd" ekipoje. "St. Etienne" yra komanda, su kuria šiam futbolininkui labiausiai sekasi - Ibra, per savo karjerą, yra įmušęs jau net 17 įvarčių į šios ekipos vartus.

Atsakomosios rungtynės vyks vasario 22 dieną, 19:00 Lietuvos laiku, Prancūzijoje.

"Manchester United" 3 - 0 "Saint-Etienne"

15' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic

75' [2 - 0] Zlatan Ibrahimovic

88' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovic (11 m.)

Komanda: Romero; Valencia, Smalling, Bailly, Blind; Herrera, Fellaini (46' Lingard); Mata (70' Rashford), Pogba, Martial (84' Young); Ibrahimovic.

Atsarginiai: De Gea, Rojo, Schweinsteiger, Darmian

Autorius: pykčius