•
  •

Hernandezas pasižymėjo dviem įvarčiais į Serbijos vartus

2011 m. lapkričio 12 d. 17:04

"Manchester United" ekipos puolėjas Javieras Hernadezas ir toliau džiugina Meksikos rinktinės gerbėjus savo uosle įvarčiams - du jo tikslūs smūgiai atnešė pergalę prieš Serbijos nacionalinę komandą.

Jau trečiąją minutę "Chicharito" vos vos palietė Carloso Salcido skersuotą kamuolį, tačiau to užteko, jog jis atsidurtų vartų tinkle. Rungtynių pabaigoje meksikietis šaltakraujiškai realizavo 11 metrų baudinį, kuomet prieš jį prasižengė Aleksandras Kolarovas. Serbas už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Nani sužaidė 50-ąsias rungtynes Portugalijos rinktinės sudėtyje, o pastarieji išvykoje taikiai 0-0 baigė mačą su Bosnija ir Hercegovina. Kas keliaus į kitų metų Europos čempionatą išaiškės atsakomoje dvikovoje Portugalijoje.

Ekvadoro rinktinė, kurios sudėtyje žibėjo Antonio Valencia, 1-2 nusileido Paragvajui. Škotijos kapitonas Darrenas Fletcheris 63 minutę buvo pakeistas, tačiau jo nacionalinė komanda 2-1 įveikė Kiprą.

Senegalo rinktinė 4-1 nugalėjo Gvinėją, o Mame Biramas Dioufas pelnė ketvirtąjį įvartį. Brazilijos rinktinėje, kuri rezultatu 2-0 įrodė pranašumą prieš Gaboną, starto sudėtyje mačą pradėjęs Fabio po pertraukos buvo pakeistas.