•
  •

Fletcheris sugrįžo į aikštelę

2012 m. rugpjūčio 14 d. 23:17

"Manchester United" vidurio saugas Darrenas Fletcheris po ilgos pertraukos sugrįžo į aikštelę, kai antrajame kėlinyje dideliam žiūrovų džiaugsmui žengė ant žaliosios vejos Neilo Simpsono pagerbimo rungtynėse.

Draugiškame mače, kuriame susitiko "Aberdeen" bei "United" vienuolikės, škotas sužaidė 30 minučių. Be jo, "Man Utd" atstovavo ir praeityje garsūs žaidėjai - Dwightas Yorke'as, Quintonas Fortune'as bei Claytonas Blackmore'as.

Pergalę rezultatu 2-1 iškovojo "Aberdeen" ekipa, kuriai du kartus pasižymėti leido "Man Utd" futbolininkų klaidos - pirmajame kėlinyje neužtikrintai sužaidė Paulas Scholesas, o po petraukos po kampinio kamuolio nepagavo Samas Johnstone'as.

Paguodos įvartį "United" ekipai mačui artėjant link pabaigos pelnė visas rungtynes žaidęs Andersonas, pasižymėjęs po gražios kombinacijos su Yorke'u.