•

Finale!

Finale!

2009 m. gegužės 5 d. 23:45

"Manchester United" futbolininkai išvykoje nugalėjo Londono "Arsenal" ekipą 3-1 bei antrąsyk iš eilės pateko į Čempionų lygos finalą.

Pirmosios rungtynės pasibaigė slidžia "United" pergale 1-0, taigi "Arsenal" dar turėjo visus šansus, tačiau viskas pasidarė aišku jau 11-ąją rungtynių minutę, kai "Man Utd" sugebėjo išsiveržti į priekį 2-0.

Iš pradžių Park Ji-Sungas pasinaudojo varžovo slystelėjimu ir išvedė Europos čempionus į priekį 8-ąją minutę, o dar po trijų Cristiano Ronaldo fantastišku baudos smūgiu nuginklavo Manuelį Almunia.

Viskas tuo nesibaigė - po puikios kontraatakos "Raudonieji velniai" dar padidino persvarą, kai tas pats C.Ronaldo antrą kartą rungtynėse nuginklavo "Arsenal" vartų sargą.

Šeimininkai paguodos įvartį pelnė 76 minutę, kai Robinas Van Persie užtikrintai realizavo 11 metrų baudinį. Jį uždirbo Cescas Fabregas, prieš kurį prasižengęs Darrenas Fletcheris prieš save išvydo raudoną kortelę.

"Manchester United" varžovas finale Romoje paaiškės šiandien Londone, kur susitinka vietos "Chelsea" bei "Barcelona" klubai.

"Arsenal" 1 - 3 "Man Utd"
(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 1-4)
8' [0 - 1] Ji-Sung Park
11' [0 - 2] Cristiano Ronaldo
61' [0 - 3] Cristiano Ronaldo
76' [1 - 3] Robin van Persie (iš 11 metrų baudinio)

75' iš aikštės pašalintas Darren Fletcher ("Man Utd")

Data: 2009 m. gegužės 5 d., 21:45

Vieta: Emirates Stadium, Londonas

Turnyras: Čempionų lyga

Teisėjas: Roberto Rosetti

Žiūrovų: 60 tūkst.