Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. gruodžio 15 d. 16:00
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. gruodžio 12 d. 22:00
Europos lyga
4
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

14
OCB
11
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Fergusonas vertina Rooney ir Chicharito

Fergusonas vertina Rooney ir Chicharito

2010 m. birželio 22 d. 19:49

Seras Alexas Fergusonas atskleidė, kad kalbėjo su Wayne'u Rooney ir patarė jam atsipalaiduoti bei mėgautis Pasaulio čempionatu, nepaisant kol kas ne itin sėkmingo Anglijos nacionalinės rinktinės pasirodymo.

 

"Praeitą savaitę kalbėjau su Wayne'u ir pasakiau, kad atsipalaiduotų bei mėgautųsi čempionatu. Būdamas anglų stovykloje, jaučiau, jog komandoje tvyro įtampa."

 

"Nežiūrėjau Anglijos rinktinės susitikimo su Alžyru, tačiau suprantu, kad pernelyg dideli lūkesčiai, siejami su anglų komanda, ją veikia neigimai. Žaidėjai yra įpareigoti pasirodyti kuo geriau, kad patektų į kitą čempionato etapą."

 

Trečiadienį vyksiančios rungtynės su Slovėnijos ekipa anglams bus lemiamos. Tačiau Alexas Fergusonas yra įsitikinęs, kad Anglijos futbolininkai sunkiai treniravosi ir pasiekė geriausią formą.

 

"Šis Pasaulio čempionatas tikrai kelia nusivylimą, bet turėjau nuojautą, kad taip ir bus. Labai nuvylė demonstruojamo futbolo kokybė. Pastarasis mūsų sezonas Anglijoje buvo sunkus. Jam pasibaigus, jau po 3 ar 4 dienų žaidėjai susitiko su kolegomis iš nacionalinių ekipų."

 

"Pademonstruoti savo tikrąsias galimybes po ilgo ir varginančio sezono Anglijoje žaidėjams - sunki užduotis."

 

"Vokietija, kuri turi mėnesį trunkančią pertrauką sausį, visada geriau pasirodo Pasaulio čempionatuose, nei iš jos būna tikėtasi. Nors ji jau nebėra tokia stipri komanda, kokia buvo anksčiau, vis dar gali daug pasiekti čempionate."

 

Wayne'as Rooney - ne vienintelis Raudonųjų velnių puolėjas, kurio pasirodymą Pasaulio čempionate stebi Alexas Fergusonas. Naujasis "Manchester United" pirkinys  Javieras Hernandezas sužavėjo trenerį išėjęs į aikštę po keitimo ir po keleto minučių įmušęs įvartį į Prancūzijos komandos vartus.

 

"Jis pasirodė tiesiog puikiai," kalbėjo seras Alexas Fergusonas apie Chicharito pasirodymą Meksikos mače su prancūzais. "Man patiko jo judesiai, greitis ir geras aikštės matymas. Buvau labai patenkintas jo pasirodymu."

Autorius: Viktorija M.


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

LuckyBitch
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3464 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

nu chicarito tai stebina stebina.. vos ne po ivarti i varzybas per draugsikas ikicempionato rungtynes ir dar puikus show pries prancuzus
Linuks
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3464 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

tai jau taip
a4
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
a4
prieš 3463 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Ir Park'as neblogai atrodo
Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3463 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Tikrai, jau spėjau įsitikinti, kad nereikia mums kito puolėjo, nes turim Chicharito O maniau, kad jis tik ateičiai perkamas, kaip koks Welbeck'as
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu