•
  •

Fergusonas patenkintas rezultatu Madride

2013 m. vasario 14 d. 13:37

"Manchester United" vyriausiasis treneris Seras Alexas Fergusonas mano, jog jo vadovaujama komanda turi didelius šansus patekti į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Anglijoje pirmaujantys "Man Utd" futbolininkai pirmosiose rungtynėse Madride pasiekė išvykos įvartį, kurį pelnė Danny Welbeckas, ir 1-1 sužaidė su vietos "Real" ekipa, kurios gretose pasižymėjo buvęs "United" žaidėjas Cristiano Ronaldo.

"Šiame mače progų turėjo abi komandos, - teigė ilgametis "Man Utd" strategas. - Davidas De Gea du ar tris kartus išgelbėjo mus nuo įvarčių, tačiau mes ir patys turėjome gerų šansų pasižymėti.

Jų vartininkas paskutinėmis minutėmis taip pat ištraukė mūsų smūgį, o Van Persie pataikė į skersinį. Tai buvo tikrai įdomios rungtynės.

Labiausiai nuvylęs dalykas buvo tas, jog pirmajame kėlinyje per daug atsitraukėme ir leidome jiems žaisti šalia mūsų baudos aikštelės. Tai yra pavojinga ir tai nepriminė mūsų žaidimo.

Tačiau po pertraukos pakeitėme taktiką ir šalia Xabi Alonso pastatėme Danny Welbecką, o tai mums padėjo. Antrąjį kėlinį pradėjome puikiai.

Visumoje sukūrėme nemažai progų, parodėme ir atakuojančio futbolo, tačiau nekontroliavome kamuolio tiek, kiek turėjome. Be abejonės šiuo aspektu nugalėjo "Real".

Bet jie rungtyniavo namuose, kur niekada nebūna lengva, tad esu patenkintas rezultatu, kurį parsivežame į "Old Trafford"."