Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. gruodžio 3 d. 21:30
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. gruodžio 1 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
2

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

OCB
10
7
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Fergusonas kaltina raudonas korteles

Fergusonas kaltina raudonas korteles

2009 m. kovo 21 d. 22:48

Pagrindine šiandienos pralaimėjimo "Fulham" rezultatu 2-0 priežastimi Seras Alexas Fergusonas įvardijo dvi jo auklėtinių gautas raudonas korteles.

 

"Aš nusivylęs, - sakė treneris SkySports. - Aš nusivylęs pirmąja rungtynių puse, mes nepradėjome žaisti ir tai kainavo mums rungtynes."

 

"Bet mano komanda atsižvelgė į tai, apie ką kalbėjome per pertrauką ir manau, jog mums nepasisekė, kad grįžtame tuščiomis."

 

Paulo Scholeso išvijimas atrodo kaip teisingas sprendimas, tačiau Fergusonas tuo abejoja, pabrėždamas, kad saugas buvo vos už metro nuo Bobby Zamora smūgio galva.

 

"Tai buvo arti jo, taigi lengvai buvo galima tęsti rungtynes, tačiau tai juk Philas Dowdas, ko daugiau tikėtis? Apie antrąją galiu pasakyti tiek, kad ar Wayne'as metė į teisėją kamuolį? Kamuolį jis numetė, kur buvo paskirta bauda, o ar jis kliudė teisėją? Ne, kamuolys į teisėją neatsitrenkė."

 

"Ar jis buvo mestas su pykčiu? Taip, kadangi Rooney norėjo paskubinti žaidimą, todėl metė jį stipriai, kad greičiau tęstųsi žaidimas"

Autorius: D M


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu