•
  •

Fergusonas - geriausias balandžio mėnesio treneris

2009 m. gegužės 9 d. 10:55

"Manchester United" klubo treneris Seras Alexas Fergusonas buvo pripažintas geriausiu balandžio mėnesio treneriu, o jo auklėtiniai iškovojo keturias pergales iš keturių galimų.

Titulą ginantys "Man Utd" futbolininkai mėnesį pradėjo dramatiška pergale 3-2 namie prieš "Aston Villa" dėka 17-mečio Federico Machedos įvarčio paskutinę pridėtinio laiko minutę.

Vėliau namie nesunkiai įveiktas "Portsmouth" klubas 2-0  bei antrajame kėlinyje pademonstravus įvarčių fiestą nugalėta "Tottenham" ekipa, nors buvo atsilikinėta 0-2.

Gegužę Europos čempionai pradėjo pergale išvykoje 2-0 prieš "Middlesbrough", taip pat pateko į Čempionų lygos finalą įveikę "Arsenal" bendru rezultatu 4-1.

A.Fergusonui tai jau 23 toks apdovanojimas per jo karjerą ir antrasis šiais metais. Pirmąjį strategas gavo sausį.

Geriausiu mėnesio žaidėju pripažintas Londono "Arsenal" puolėjas Andrey'us Arshavinas, pelnęs 5 įvarčius per 4 rungtynes.