Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Fergusonas atsiprašo teisėjo Wiley

Fergusonas atsiprašo teisėjo Wiley

2009 m. spalio 11 d. 14:16

"Manchester United" vyriausiasis treneris Seras Alexas Fergusonas oficialiai atsiprašė už žodžius, pasakytus mače su "Sunderland" teisėjavusiam arbitrui Alanui Wiley.

 

Fergusonas užsipuolė Wiley bei pareiškė, jog šis 'nėra tinkamai fiziškai pasiruošęs teisėjauti tokio pobūdžio rungtynėms' bei jog 'antrojo įvarčio metu vaikščiojo po aikštelę'.

 

Anglijos Futbolo Asociacija susisiekė su "United" bosu ir liepė šiam pasiaiškinti dėl savo kalbų, o profesionalių teisėjų atstovai pasmerkė jį dėl tokių žodžių.

 

Oficialiame "Manchester United" tinklalapyje esančiame pranešime rašoma: "Noriu atsiprašyti pono Wiley už visus sunkumus, kuriuos sukėlė mano replikos, bei FA už pasisakymus viešai."

 

"Savo žodžiais neplanavau visą žiniasklaidos dėmesį sutelkti į poną Wiley. Ruošiuosi susisiekti su juo asmeniškai, kai tik grįšiu iš kelionės."

 

"Norėčiau pažymėti, jog visada gerbiau pono Wiley integralumą bei kad nepasakiau, jog jis yra blogas teisėjas, šališkas, priimė blogus sprendimus ar kad praleido svarbiausius mačo momentus."

 

"Vienintelis mano tikslas kalbant viešai buvo pareikšti, jog arbitrai privalo tobulėti kartu su šiuolaikiniu moderniu žaidimu."

 

Autorius: D MKomentarai:

Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 4118 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Gerai, kad atsiprašė, nes būtų nekas, jei duotų baną Fergiui...
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu