Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Fergie: "Mano sudėtis geriausia lygoje"

Fergie: "Mano sudėtis geriausia lygoje"

2009 m. vasario 14 d. 13:56

Vyriausiasis komandos treneris Seras Alexas Fergusonas tiki, jog jo sudėtis yra pati stipriausia Premier lygoje.

 

Patyrę vos vieną pralaimėjimą per paskutiniuosius 23 mačus visuose turnyruose, "Raudonieji Velniai" taip pat pagerino ir sausų vartų rekordą, nepraleisdami įvarčio jau 13-oje rungtynių iš eilės.

 

"Žmonės kartais manęs paklausia, kokia yra mano geriausia kada nors sudėtis, bet atsakau jiems trumpai ir aiškiai, kad neturiu tokios."

 

"Aš pasirenku žaidėjus, kurie, mano manymu, yra geriausi konkrečiam mačui. Taip pat viską apžvelgiu ir aš taktinių perspektyvų: kam reikia pailsėti ir kas žais kitose rungtynėse."

 

"Aš galiu duoti savo geriausiųjų 14-uką ar 15-uką, bet geriau nei tai, aš galiu pasakyti, jog tai tėra sudėčių žaidimai ir kad mes turime prakeiktai gerą sudėtį. Iš tikrųjų, ji ir yra geriausia."

 

"Jaučiuosi kaltas, kai esu priverstas kurio nors žaidėjo neįtraukti į rungtynes, kuris ne tik kad nepadarė nieko blogo, bet ir žaidė išskirtinai gerai. Tai nedaro trenerio darbo labai paprasto."

Autorius: D M


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu