Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Evra: "Gynyba yra svarbiausia"

Evra: "Gynyba yra svarbiausia"

2009 m. gegužės 5 d. 16:09

"Reikia išlikti tvirtiems ir viskas bus gerai.", - teigė Patrice'as Evra prieš UEFA Čempionų lygos antrasias pusfinalio varžybas su "Arsenal" klubu.

 

Prancūzus pateko į pagrindinę sudėtį varžybose su "Middlesbrough" kurias laimėjo ir tai įtikina, kad ir antrose varžybose "Raudonieji velniai" gali aikštę palikti su iškeltom galvom ir vėl palikę savo vartus "sausus".

 

"Mes labai patenkinti savo žaidimu su Londono klubu praėjusiose varžybose," Evra sakė "MUTV" televizijai.

 

"Žaidėme aukštu tempu ir galingai, sukūrėme daug progų, parodėme savo charakterį... viską ko galima tikėtis iš "Manchester United"."

 

"Viską ką mes apkalbėjome prieš varžybas, išbėgę į aikštelę viską atlikom puikiai."

 

Johnas O'Shea įmušė vienintelį įvartį tose varžybose, bet vienas svarbesnių dalykų buvo, kad pavyko neprasileisti įvarčio savo stadione.

 

"Tai tiesa mes biški nusivylę, kad pavyko įmušti tik vieną įvartį, bet mes varžovam taip pat neleidom, net susikurti progų. Tai buvo mūsų tikslas, kad neleisti jiem žaisti savo žaidimą. Mes labai džiaugiames kaip mes gynėmės."

 

"Jūs patys matėte kaip mes gynėmės Portugalijoje ir dabar mum vėl pavyko neprasileisti įvarčio."

 

""United" komandoje visi žaidėjai privalo gintis, net ir puolėjai ginasi. Tai labai sustiprina mūsų gynybą."

 

"Sėkmė daug priklauso nuo to kaip tu žaisi gynyboje. Jei varžovam neleidi įmušti įvarčio tai dar labiau priartina prie pergalės. Ypač kai žaidi prieš atakuojančias komandas."

 

Jei "Raudoniesiems" pavyks užkirsti kelią "Arsenal" klubui, tai bus didelis žingsnis apginti Čempionų lygos titulą ko niekam nėra pavykę padaryti.

 

"Sezono pradžioje ir buvo mūsų tikslas laimėti vėl," pridėjo Evra "bet apginti šį titulą yra begalo sunku. Niekas dar to nepadarė."

 

"Tai yra didelis iššūkis ir yra nuostabu, kad gali žaisti už klubą kuris gali pakeisti istoriją. Mes visi norim vykti į Romą, bet pirma reikia įveikti "Arsenal" ir aš tikiu, kad mes tai padarysim."

Autorius: Ovidijus Norkus* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu