Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės

prieš 3 dienų
 , parašė: ruseph
prieš 3 dienų
 , parašė: ruseph
prieš 3 dienų
 , parašė: ruseph

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Evra apie sezono pabaigą ir save

Evra apie sezono pabaigą ir save

2009 m. gegužės 12 d. 12:52

Patrice Evra laimingas savo dabartine forma ir atskleidė kodėl dar reikia tobulėti ir apie savo pagalba komandai kovoje dėl titulų.

 

Tai labai svarbus momentas kovojant dėl titulų. Ką treneris sako jums?

Tai paprastas. Jis mum kiekviena kart sako, kad mums reikia galvoti tik apie pergalę. "United" klube tiksklas ir tegali būti pergalė. Kovo mėnesį mes pralaimėjome dvi varžybas iš eilės prieš "Liverpool" ir "Fulham" ir to dar neteko patirti nuo to laiko, kai čia atvykau. Dar nebuvau pajutes tokio skausmo ir daugiau nebenorio to patirti. Ir dėl to aš stengsiuosi dar labiau ir padėsiu komandai laimėti lyga.

 

Ar sunku mėgautis fotbolu tokioje sezono stadijoje?

Visiškai ne! Mėgaujuos žaisdamas ir esu laimingas, kad galiu dalyvauti kovoje dėl titulo. Fergusono žodžiai prieš varžybas visada buna apie tai, kad reikia mėgautis žaidimu ir atiduoti visą save. Tai yra nuostabu, kad gali žaisti už klubą kuris gali sukurti istoriją. Taip tai labai didelis spaudimas mums, bet aš laimingas dėl to.

 

Tu buvai du kartus iš eilės išrinktas į PFA geriausią metų komandą. Ar tai didelis pasiekimas?

Taip tai labai didelis pasiekimas, bet aš niekaip nesuprantu dėl ko žmonės už mane balsavo. Tai ne dėl gero žaidimo, bet dėl nuoseklumo. "Carling cup" finalą laimėjome, bet aš žaidžiau blogai.

 

Susilaukei daug kritikos po šio mačo...

Teisingai. Daug kas sakė, kad neasu toks koks buvau praėjusį sezoną. Ir visa tai po vienų blogų sužaistų varžybų. Po šitokio vieno prasto pasirodymo spauda mano maišė su žemėm. Bet dėl šitokios kritikos aš laimingas, nes tai mane dar labaiu paskatina kiekvieną savaitę sužaisti vis geresnias varžybas. Aš tai priemiau kaip komplimentą (juokiasi). Aš privalau būti geriausias krašto gynėjas pasaulyje.

 

Tai jūs džiaugiates savo forma šį sezoną?

Buvau išrinktas PFA metų žaidėjas ir tai ne dėl to, kad bučiau žaidęs blogai. Šis sezonas man yra labai keistas ir buvo momentų kai man buvo labai sunku. Prieš mano suspendavimą ketverioms rungtynės po kalėdų aš buvau geriausiioje formoje. Jaučiausi puikiai, lyg bučiau buvęs pasaulio viršūnėje. Ir praleidus tas keturias rungtynes, jei rimtai pasakius tai sugadino mane. Praradau formą kokią turėjau. Aš grįžau varžyboms su "Chelsea" kuriose žaidžiau gerai ir laimėjom3-0, bet pats susižeidžiau duodamas perdavimai Rooney. Taigi praleidau dar septynias varžybas tai mane nuliūdino ir po to yra labai sunku grįžti į ritmą. Mano tikslas dabar yra dirbti sunkiai kiekvieną dieną ir grįžti prie to koks buvau prieš tai.

Autorius: Ovidijus Norkus* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu