•
  •

"Everton" - "Man Utd" 1-1

2008 m. spalio 26 d. 12:05

Čempionų titulą ginantys "Manchester United" futbolininkai šeštadienį sužaidė lygiosiomis 1-1 išykoje su "Everton" futbolininkais ir nepasinaudojo šansu priartėti prie varžovų.

Pirmojo kėlinio pradžioje nieko pavojingesnio nebuvo sukurta nei prie vienų vartų: Ryano Giggso smūgį nesunkiai pagavo Timas Howardas, o Louis Saha spyris buvo blokuotas. "Man Utd" užspaudė varžovus ir sekė įvartis: 22 minutę po R.Giggso perdavimo Darrenas Fletcheris puikiai apgavo J.Lescottą ir smūgiu vartininkui tarp kojų pelnė trečiąjį savo įvartį sezone. Po įvarčio "United" atakos nesustojo ir T.Howardui teko atremti tris labai pavojingus Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidičiaus ir R.Giggso smūgius.

Antrajame kėlinyje vos nekilo muštynės, kai buvęs "Man Utd" ekipos narys Philas Neville'as po švilpuko įvažiavo į C.Ronaldo koją, tačiau teisėjui pavyko numalšinti aistras. 63 minutę "Everton" komandai pavyko išlyginti rezultatą: P.Neville'as iš dešinio krašto pakėlė kamuolį, o už visus aukščiau iššokęs M.Fellaini pelnė įvartį galva. Ne pačias geriausias rungtynes sužaidęs Rio Ferdinandas suklydo perduodamas kamuolį E.Van Der Sarui ir Yakubu vos nepasinaudojo klaida - kamuolys nuo vartininko atsimušė į virpstą.  Rungtynių pabaigoje pergalę komandai išplėšti galėjęs C.Ronaldo nepasinaudojo dviem dėkingomis progomis ir rezultatas nepasikeitė. 1-1.

"Everton" - "Manchester United" 1-1

Smūgiai: 9 - 11

Smūgiai į vartų plotą: 3 - 6

Kampiniai: 6 - 10

Pražangos: 19 - 13

Nuošalės: 1 - 1

Geltonos kortelės: 3 - 3

Raudonos kortelės: 0 - 0