Profilis


Sekančios rungtynės

2019 m. gruodžio 15 d. 16:00
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. gruodžio 12 d. 22:00
Europos lyga
4
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

14
OCB
11
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Edwinas: Turime stengtis

Edwinas: Turime stengtis

2010 m. vasario 9 d. 13:46

Seras Alexas Fergusonas neseniai pavadino Edwiną van der Sarą geriausiu lygos vartininku. Remiantis jo puikiu žaidimu po to, kai tris mėnesius negalėjo pasirodyti aikštėje, sunku nesutikti su treneriu.

 

Kaip jautiesi vėl žaisdamas po tokios pertraukos?

Dabar jaučiuosi labai gerai. Sezono pradžia buvo nesėkminga. Dar prieš jam prasidedant, "Audi Cup" turnyre Vokietijoje susilaužiau pirštą, dėl to negalėjau žaisti du mėnesius. Tuomet kelioms savaitėms buvau grįžes ir lapkritį gavau kelio traumą rungtynėse su "Everton". Gydymas truko ilgiau, nei tikėjausi. Tai mane labai nuvylė, nes nesu pratęs stebėti žaidimą iš šalies. Nemėgstu praleisti treniruočių ir rungtynių. Todėl buvo labai gera grįžti ir vėl įsitrauktį į darbo ritmą.


Seras Alexas Fergusonas sako, jog esi geriausias vartininkas lygoje. Turbūt gera, vos grįžus į žaidimą, sulaukti tokio komplimento?

Na... Manau, kad kiekvienas treneris giria savo žaidėjus. Esu įsitikinęs, jog kiti treneriai sako tą patį apie savo vartininkus. Bet žinau, kad "United" esu pripažįstamas kitų žaidėjų ir trenerio. Visada gera girdėti, jog manimi pasitiki ir palaiko žmonės, su kuriais dirbu.

 

Ar stebiesi savo komandos sėkme, turint omenyje tiek daug traumuotų žaidėjų į sezoną? 

Esame turnyrinės lentelės viršuje su "Chelsea". Paskutiniai trys sezono mėnesiai turėtų būti labai įdomūs. Laukia daug svarbių runtynių. Turime stengtis. Laimei, dauguma traumuotų žaidėjų jau pasveikę. Dar trūksta 3-4 žaidėjų, bet tai, palyginti, geriau nei 11 ar 12, kaip yra buvę anksčiau šį sezoną.

 

Kaip komandą paveikė pergalės prie "City" ir "Arsenal"?

Abi pergalės yra labai svarbios. Norime taip žaisti ir toliau. Visada gera laimėti prieš "City", ypač dabar, kai jų komanda taip sustiprėjo. Visi, ir žaidėjai, ir fanai, buvo labai laimingi.

 

Koncentruojantis į svarbiausias rungtynes (su "City", "Arsenal" ar artėjančias su "AC Milan"), kaip įvertinti kitas, galbūt taip pat svarbias artėjančias rungtynes?

Lengva pasižiūrėjus į tvarkaraštį atsirinkti rungtynes su stipriausiomis komandomis. Tačiau kiekvienose rungtynėse turime iškovoti 3 taškus. Esame išbarstę taškus žaisdami su tokiomis ekipomis, prieš kurias nesitikėjome pralaimėti. Todėl turime susikaupti ir pasiruoti kiekvienoms varžyboms. Kiekvieną kartą privalome turėti tiek pat agresijos, alkio ir troškimo nugalėti.

Autorius: Viktorija M.Komentarai:

Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3595 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Kažin, ar baigs kitais metais jis karjerą ar ne? Būtų gera, jei liktų.
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu