•
  •

Du Rooney baudiniai atnešė pergalę Rumunijoje

2011 m. spalio 18 d. 23:38

"Manchester United" futbolininkai iškovojo pirmąją pergalę UEFA Čempionų lygos grupių etape, 2-0 išvykoje įveikdami "Otelul Galati". Įdomu tai, kad abi ekipos mačą baigė dešimtyje.

"Otelul Galati" 0 - 2 "Manchester United"

64' [0 - 1] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)

90' [0 - 2] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)

67' Nemanja Vidic ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

89' Milan Perendija ("Otelul Galati") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" ekipa pirmajame kėlinyje dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau sunkiai sekėsi pralaužti varžovų gynybą. Prieš pat pertrauką Michaelas Carricko smūgis skriejo virš vartų.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai bandė žaisti aktyviau, bet 64 minutę už žaidimą ranka baudos aikštelėje buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Wayne'as Rooney.

Vos po kelių minučių "United" liko žaisti dešimtyje, kai už pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo Anglijos čempionų kapitonas Nemanja Vidičius.

Vis dėlto pačioje rungtynių pabaigoje abiejų ekipų žaidėjų skaičius išsilygino, nes už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Rumunijos komandos gynėjas Milanas Perendija.

Per pridėtinį laiką Rooney dar spėjo uždirbti baudinį, kurį pats ir realizavo, o 'raudonieji velniai' namo grįžta iškovoję svarbius tris taškus.

Data: 2011 m. spalio 19 d., 21:45

Vieta: National Arena, Bukareštas, Rumunija

Turnyras: UEFA Čempionų lyga

Teisėjas: F. Brych

Žiūrovų: 50 tūkst.