•
  •

Du Gibsono įvarčiai eliminavo "Tottenham"

2009 m. gruodžio 1 d. 21:28

Praėjusių metų Lygos taurės finalininkai "Manchester United" ir "Tottenham" šį kartą susitiko ketvirtfinalyje. Pergalę ir patekimą į pusfinalį iškovojo namie žaidusi "Man Utd" ekipa, kuri laimėjo rezultatu 2-0.

"Manchester United" 2 - 0 "Tottenham"

16' [1 - 0] Darron Gibson

38' [2 - 0] Darron Gibson

Ilgą rungtynių laiką aikštėje šeimininkavo svečiai, tačiau du "Man Utd" ekipos saugo Darrono Gibsono įvarčiai leido iš tribūnų mačą stebėjusio Sero Alexo Fergusono komandai jaustis laisviau.

"Tottenham" bosas Harry Redknappas tikriausiai buvo patenkintas jo auklėtinių žaidimu rungtynių pradžioje, tačiau visas jų pastangas niekais vertė patikimai žaidusi "United" gynyba su Nemanja Vidičium priešakyje.

Svečiams nepavykus išnaudoti teritorinės persvaros, "Man Utd" į tai atsakė įvarčiais. Pirmąjį 16 minutę tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė Gibsonas po Andersono perdavimo.

Likus 7 minutėms iki pertraukos tas pats Gibsonas pasižymėjo ir antrą kartą, kai baudos aikštelės prieigose sienele sužaidė su puolėju Danny Welbecku.

"Tottenham" ir toliau daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau pritrūkdavo tikslumo paskutinėje atakos fazėje. Garethas Bale'as sukūrė neblogą šansą Davidui Bentley, bet šis smūgiavo tiesiai į Tomaszą Kuszczaką.

Rungtynių pabaigoje svečiai jau nuleido rankas, o šeimininkai ramiai kontroliavo kamuolį. Pergalė pastariesiems leido iškopti į turnyro pusfinalį, kuriame žaidžiami du mačai.

Data: 2009-12-01 22:00

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Lygos taurė

Teisėjas: Mark Clattenburg

Žiūrovų: 57 tūkst.