•
  •

Dešimtyje žaidusi "United" iškovojo tašką Birmingeme

2010 m. vasario 10 d. 21:09

"Manchester United" futbolininkai svečiuose rezultatu 1-1 sužaidė su aikštės šeimininke "Aston Villa" ekipa. "Man Utd" ilgą laiką teko rungtyniauti dešimtyje, nes pirmajame kėlinyje iš aikštės buvo pašalintas saugas Nani.

"Aston Villa" 1 - 1 "Manchester United"
19' [1 - 0] Carlos Cuellar
23' [1 - 1] James Collins
29' iš aikštės pašalintas Nani ("Man Utd")

Rungtynių teisėjas Peteris Waltonas parodė portugalui raudoną kortelę, kai pastarasis tiesiomis kojomis įvažiavo į "Aston Villa" kapitoną Stiliyną Petrovą, nors iš pakartojimų matyti, kad saugas pirmiausia lietė kamuolį.

Iki šio epizodo abi komandos jau buvo spėjusios įmušti po įvartį. Šeimininkų gretose puikiu smūgiu galva pasižymėjo gynėjas iš Ispanijos Carlosas Cuellaras.

Tačiau vos po kelių minučių "Man Utd" surengė puikią ataką. Nani skersuotas kamuolys pasiekė Ryaną Giggsą, kurio smūgis nuo varžovų gynėjo atšoko tiesiai į Brado Friedelio ginamų vartų tinklą.

"Aston Villa" antrajame kėlinyje į aikštę metė puolėją Johną Carew, tačiau nesugebėjo pramušti patikimai besigynusių "United" gynėjų.

"Man Utd" pavyko iškovoti vos tašką, nors turėjo keletą neblogų šansų įmušti įvartį ir išplėšti pergalę, tačiau puikiai rungtyniavo varžovų vartininkas Friedelis, kuris atlaikė Carricko bei Rooney smūgius.

Data: 2010-02-10 21:45
Vieta: Villa Park, Birmingemas
Turnyras: Premier lyga
Teisėjas: Peter Walton

Žiūrovų: 43 tūkst.