•
  •

Dar vienos lygiosios Premier lygoje

2010 m. spalio 16 d. 16:37

"Manchester United" ir toliau barsto taškus Anglijos Premier lygoje. Sero Alexo Fergusono auklėtiniai jau penktą kartą šį sezoną baigia rungtynes lygiosiomis. Šįkart "Old Trafford" stadione žaidę "Man Utd" nesugebėjo įveikti lygos naujoko "West Bromwich". Ekipos susitikimą baigė rezultatu 2 - 2.

"Manchester United" 2 - 2 "West Bromwich Albion"

5' [1 - 0] Javier Hernandez

25' [2 - 0] Nani

50' [2 - 1] Patrice Evra (į savo vartus)

55' [2 - 2] Somen Tchoyi

Pirmajame kėlinyje "raudonieji" nuo pat pradžių ėmė dominuoti aikštėje ir jau penktą minutę Chicharito įmušė įvartį į "West Brom" vartus. Po Nani baudos smūgio vartininkas atmušė kamuolį tiesiai prieš save ir meksikietis, pats pirmas suskubęs prie kamuolio, pelnė lengvą įvartį. Tai buvo pirmasis Hernandezo įvartis Premier lygoje.

Po dvidešimties minučių puikią kombinaciją, perdavinėdami vienas kitam kamuolį, atliko Dimitaras Berbatovas ir Nani. To pasekoje Nani įmušė antrą "United" įvartį rungtynėse.

Pirmojo kėlinio pabaigoje susižeidęs ekipos senbūvis Ryanas Giggsas nebegalėjo tęsti rungtynių ir jį pakeitė Darronas Gibsonas.

Antrajame kėlinyje visiškai kitaip atrodę "United" žaidėjai nustojo kontroliuoti žaidimo eigą ir per pirmas penkiolika minučių praleido du įvarčius į savus vartus.

Pirmąjį užskaitė Patrice'ui Evrai, kuris pažeme paleistą kamuolį iš baudos aikštelės prieigų netyčia pasiuntė jį į Edwino Van der Saro saugomus vartus.

Antrasis "West Bromwich" įvartis buvo pelnytas po Van der Saro grubios klaidos, kai vartininkui begaudant kamuolį, pastarasis iškrito jam iš rankų.

Data: 2010 m. spalio 16 d., 17:00

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Michael Jones

Žiūrovų: 75,272 tūkst.

"Manchester United": Van der Sar, Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra, Nani, Carrick (Scholes 71), Anderson (Rooney 71), Giggs (Gibson 42), Bebatov, Hernandez. Neišleisti žaidėjai: Kuszczak, O'Shea, Smalling, Macheda

"West Bromwich": Carson, Jara, Tamas, Olsson, Shorey, Tchoyi (Thomas 68), Sharner, Mulumbu, Brunt, Morrison (Dorrans 85), Fortune (Bednar 78). Neišleisti žaidėjai: Myhill, Cox, Pablo, Reid

Autorius: pykčius