•
  •

Dar viena minimali pergalė Premier lygoje

2009 m. vasario 8 d. 21:55

62-oji minutė ir rezultatas vis dar 0-0... Paulas Scholesas tolimu perdavimu suranda Ryaną Giggsą... Klubo legenda susistabdo kamuolį, "išmaudo" vieną, antrą varžovą ir smūgiu dešine koja pelno fantastišką įvartį!

Nesenstančiojo valo magijos užtenka pergalei pasiekti ir Anglijos čempionai parsiveža visus tris taškus iš Upton Parko, "West Ham" ekipos stadiono, kur lengva niekada nebūna.

O Edwinas Van Der Saras jau tryliktose Premier lygos rungtynėse iš eilės išlaiko vartus sausus ir 34 mačo minutę pagerino dar vieną rekordą - daugiausia sužaistų minučių nepraleidžiant įvarčio visoje Didžiojoje Britanijoje.

"West Ham" 0 - 1 "Man Utd"
62' [0 - 1] Ryan Giggs

Data: 2009 m. vasario 8 d., 18:00

Vieta: Upton Park, Londonas

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Phil Dowd

Žiūrovų: 35 tūkst.