•
  •

Chicharito įvartis lėmė pergalę prieš "Everton"

2011 m. spalio 29 d. 16:03

Blankiai atrodžiusi "Manchester United" ekipa atsilaikė prieš šeimininkų puolimą ir iškovojo svarbią pergalę runtynėse su Liverpulio "Everton" rezultatu 1-0.

"Everton" 0 - 1 "Manchester United"

19' [0 - 1] Javier Hernandez

Pirmosiomis rungtynių minutėmis abi komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais - tiek Davidas De Gea, tiek Timas Howardas turėjo parodyt savo meistriškumą.

"Man Utd" įsiveržė į priekį 19 minutę, kai gražią ataką vainikavo Javieras Hernandezas, niekieno netrukdomas pasiuntęs kamuolį į vartus po Patrice'o Evra perdavimo iš krašto.

Darrenui Fletcheriui prasižengus prieš Marouane Fellaini, baudos smūgį realizuoti stojo gynėjas Leightonas Bainesas, tačiau jo smūgis sudrebino skersinį.

Antrajame kėlinyje "United" daugiausia gynėsi ir bandė kontratakuoti, bet patikimai žaidė "Everton" vartininkas Howardas, apgynęs ekipos vartus nuo Danny Welbecko smūgio.

Šeimininkai nors ir turėjo kamuolio kontrolę ir kūrė vieną ataką po kitos, tačiau tik Jacko Rodwello smūgis privertė rimčiau paplušėti De Gea.

Kamuolio kontroliavimas: 52% 48%

"Everton": Howard; Hibbert, Jagielka, Heitinga, Baines; Coleman, Rodwell, Fellaini, Osman (Vellios 76), Bilyaletdinov (Barkley 46); Saha (Gueye 84). Neišleisti žaidėjai: Mucha, Mustafi, McFadden, Stracqualursi.

"Manchester United": De Gea; Jones, Vidic, Evans, Evra; Park, Fletcher, Cleverley (Nani 56), Welbeck (Valencia 73); Rooney, Hernandez (Berbatov 66). Neišleisti žaidėjai: Lindegaard, Fabio, Ferdinand, Owen.

Autorius: D M

Karštos naujienos:

Dj-kreminis
prieš 2849 dienų

Va čia tai puiku, prieš "Everton" išvykoje laimėjo MU, seniai taip buvo )) Šauniai komanda atsigavo po sutriuškinimo!
mast3r

Irgi neblogos žinios: Arsenal [5:3] Chelsea
kristupas

Chelsea gavo nuo Arsenalo, United laimejo, bereikia City Lygiuju/pralaimejimo Gaila rungtyniu gala maciau tik, idomus pastebejimas buvo, kad Nani apsauke Berbatova, del tinginiavimo. SAF nesiliauja eksperimentuoti ir kodel Evansa leidzia nesuprantu
egidijus2
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Evansa leidzia nes jis jaunas ir prespektyvus, Saf visada iesko tokiu zaideju.
Jonuks

xuj jis perspektyvus , jis perspektyvus tik raudonas korteles gaut ....
foxGEE

kremini koks cia atsigavimas.smugiai i vartus 19 -7,i vartu plota 8-4.nu pizdets...jei butume zaide pries siek tiek kokybiskesnius puolejus turincia komanda butume minimum 3 kokias prasileidia.nemaciau pirmo kelinio ,bet uzteko ir to ka maciau antrajame.MU tik atsimusinejo. kontrzaidimo net nebuvo bandymo.zodziu kol kas viskas geometrine progresija ritasi zemyn(jei kalbet apie zaidimo kokybe).jei pradzioj sezono gera zaidima demonstravo kone visa komanda ,tai dabar galim pasidziaugt tik Rooney,ir Jones zaidimu,ir Zirniuko ivarciais nes jam finishingas super duotas ,bet palaikyt kamuoli atiduot pasa dar sunku yra.o apie Evansa - tai kartais tokios mintys ateina ,kad jis SAF rubinej oralini atlieka ,ar kazka panasaus kad vis gauna lost.nu kitaip niekaip nekertu jam rodomo palanku.cia aisku nusisneku bet kad jau nervai nelaiko.
justin11f

Maladiec
pykčius

Ar jūs galit nesikeikti? Ar reiks čia pradėti banus dalinti?
foxGEE

o kur cia keiksmazodis?
foxGEE

bet siaip galim.tik kad tos emocijos.
Dj-kreminis

Nėra atsigavimo žaidimo prasme, bet rezultatai yra. Tokiu metu svarbu tik pergalės. Dar nei savaitė nepraėjo...
jonas

foxGEE jeigu sakai kad pirmo kelinio nematei tai ir nesakyk kad zaidimas buvo blogas nes pirman keliny ir geru pasu buvo ir geru kombinaciju ir kai imuse ivarti paprasciausiai pradejo gynybini futbola zaist ir viskas
Magnus

visiskai sutinku su jonu, nieko negalim sprest tik is antro kelinio ir skaiciu, o pirmam atrodem tikrai stipriai ir nusipelnem 3 taasku
foxGEE

tai as ir kalbu tik,apie tai ka maciau .kur as kalbejau apie 1 kelini?sakiau "uzteko to ka maciau " ir toliau tesiau minti.truputi prijunkit teksto suvokima i savo galvytes.o tas gynybinis futbolas turi but su mintim,gristas kontraatakoms,o ne tiesiog Vidiciaus ismusinejimais tik toliau nuo vartu,be minties be tesiniu,tiesiog varzovu gynejams ,kurie vel ir vel pradeda savo ataka.taip zaist negalima.koks cia futbolas ,jei turim paskutinem minutem sedet kaip ant adatu,tarsi zaistume su Europos grandais ,o ne su lygos vidutiniokais.pripazinkit ,kad paskutiniom minutem ,tie kas ziurejo turejo nemazai pasijaudit,nes zaidimas vyko tik viena kryptimi .o ta kryptis MU vartai.plius kai zinom kad butent su Evertonu 90-96 minutem prasileidziam labai daznai.
mantiksas
prieš 2848 dienų

geriausias pavyzdys dabar yra arsenal kaip jie praleide ivarti pereme iniciatyva ir imuso veliau vel praleido ir imuso o per kontraatakas dar 3 maciau 2 kartojima 00:00 bet niekada neeme miegas nes labai idomios rungtynes atviros kaip ir ivarciai parode