•
  •

Chicharito įmušė įvartį į Venesuelos vartus

2010 m. spalio 13 d. 17:47

"Manchester United" ekipos žaidėjai po truputį grįžta į Mančesterį. Dauguma "Raudonųjų velnių" vakar žaidė rungtynes už savo nacionalines rinktines.

Javieras Hernandezas buvo vienintelis "Man Utd" žaidėjas kuriam pavyko pasižymėti tarptautinėse varžybose. Meksikietis pelnė įvartį į Venesuelos rinktinės vartus draugiškose rungtynėse. Rinktinės mačą baigė lygiosiomis 2 - 2.

Darreno Fletcherio Škotijos rinktinė Euro-2012 atrankos cikle susitiko su Pasaulio čempionais ispanais. Škotai sugebėjo pagadinti nervus Vincente del Bosque vadovaujamai ekipai. Rungtynėms einant į galą rezultatas buvo 2 - 2, bet iki finalinio švilpuko likus 10 minučių pergalingą ispanams įvartį pelnė Fernando Llorente.

Rio Ferdinandas pirmą kartą savo karjeroje pasirodė aikštėje rišėdamas Anglijos nacionalinės rinktinės kapitono raištį rungtynėse su Juodkalnija. Wayne'as Rooney taipogi šioje kovoje žaidė nuo pat pirmų minučių, tačiau nors ir turėjo dvi progas įmušti, juodkalniečių vartininkas išsaugojo savo vartus sausus. Tą patį padarė ir anglų vartininkas Joe Hartas.

Airijos rinktinė su Johnu O'Shea ir Darronu Gibsonu lygiosiomis sužaidė su Slovakijos vienuolike. Finalinis rungtynių švilpukas nuaidėjo esant rezultatui 1 - 1, nors airiai 45-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Robbie Keane'as nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Lygiosiomis 1 - 1 sužaidė ir kiti "Man Utd" airiai iš Šiaurės, šįkart Šiaurės Airija išvykoje sulaukė Farerų Salų pasipriešinimo. Jonny Evansas rungtyniavo visas 90 minučių, o jo brolis Corry aikštėje pasirodė tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Portugalui Nani nepavyko pakartoti praėjusio Euro-2012 atrankos turo sėkmės ir šįkart jis nepasižymėjo. Tačiau 87 minutes žaidusio portugalo rinktinė išvykoje 3 - 1 nugalėjo Islandiją.

Nemanja Vidičiaus Serbijos rinktinė, turėjusi išvykoje rungtyniauti prieš Italiją, negalėjo normaliai pradėti susitikimo mat serbų fanai sukėlę didžiulius neramumus tribūnose ir privertė mačo teisėją jau 7-ają minutę nutraukti rungtynes.

Ji-sung Parko Pietų Korėja nulinėmis lygiosiomis sužaidė su Japonija. Kaip ir buvo tikėtąsi "Man Utd" krašto saugas aikštėje nepasirodė dėl kelio traumos.

Chrisas Smallingas, Tomas Cleverley ir Danny Welbeckas - visi "United" jaunieji futbolininkai žaidė už Anglijos U21 rinktinę atrankos į Euro U21 2011 mače prieš rumunus. Anglai nugalėjo savo varžovus 2 - 1 ir pateko į finalinį čempionato etapą.

Autorius: pykčius