•
  •

"Manchester United" eliminuojami iš FA taurės

2017 m. kovo 13 d. 20:55

"Manchester United" krenta iš tolimesnės FA taurės kovos po pralaimėjimo "Chelsea" ekipai 0 - 1.

Dar pirmojo kėlinio pradžioje Anderio Herreros uždirbtos dvi geltonos kortelės už pražangas prieš Edeną Hazardą lėmė, jog "United" liko mažumoje, kas ypač apsunkino Jose Mourinho auklėtinių darbą.

Pirmąją rungtynių pusę "Raudonieji velniai" baigė nepraleidę įvarčio, tačiau neprabėgus nė 10 minučių antrojo kėlinio, varžovų atraminis saugas N'Golo Kante puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į Davido De Gea vartus. Visą antrą kėlinį besigynę "United" turėjo vos porą progų išlyginti rezultatą, tačiau tuo nepasinaudojo ir krenta iš tolimesnės kovos dėl FA taurės.

"Chelsea" 1 - 0 "Manchester United"

51' [1 - 0] N'Golo Kante

35' Ander Herrera pašalintas iš aikštės.

Komanda: De Gea; Jones, Smalling, Rojo; Valencia, Darmian; Herrera, Pogba; Young (81' Lingard), Mkhitaryan (37' Fellaini); Rashford.

Atsarginiai: Romero, Bailly, Blind, Carrick, Mata.

Autorius: pykčius