•
  •

„Arsenal“ nusileidęs „Man Utd“ susikomplikavo padėtį kovoje dėl vietos didžiajame ketverte

2017 m. gegužės 7 d. 19:52

Sekmadienio vakarą „Manchester United“ futbolininkai stojo į dar vieną žutbūtinę kovą „Premier“ lygoje, kur susirėmė su Londono „Arsenal“ vienuolike, kuriai nusileido rezultatu 0 – 2 ir itin susikomplikavo padėtį kovoje dėl ketvirtosios pozicijos „Premier“ lygoje. Negana to, nutrūko ir komandos 25-erių nepralaimėtų rungtynių serija.

Pirmajame kėlinyje rungtynės buvo apylygės, mat „United“ gretose savo šansus turėjo Wayne‘as Rooney bei Anthony Martialis, tačiau ne pėsti buvo ir „kanonieriai“, kurių gretose didžiausią pavojų kėlė Aarono Ramsey bei Danny Welbecko smūgiai.

Vis dėlto jau nuo pat antrojo kėlinio pradžios iniciatyvą perėmė šeimininkai. O pirmasis įvartis krito 54-ąją minutę, kai Granitas Xhaka atliko smūgį iš toli ir pataikė į Anderį Herrerą, nuo kurio nugaros kamuolys įskriejo į vartus bei taip išvedė „Arsenal“ į priekį.

Vos po kelių minučių į „United“ vartus krito dar vienas įvartis. D. Wellbeckas sulaukė Alexo Oxlade-Chamberlaino ir smūgiu galva buvęs „Raudonųjų Velnių“ puolėjas nepaliko jokių vilčių Davidui De Gea.

Prieš šias rungtynes „Liverpool“ prarado taškus dvikovoje prieš „Southampton“ ir „United“ teoriškai buvo atsidūrę ketvirtoje pozicijoje, tačiau po šio pralaimėjimo „Raudonieji Velniai“ vėl atsilieka vienu tašku bei turi kur kas sunkesnį tvarkaraštį, kas leidžia daryti išvadą, jog vienintelis šiaudas už kurio liko griebtis J. Mourinho ekipai, norint patekti į Čempionų lygą, yra triumfas Europos lygoje.

„Arsenal“ 2 – 0 „Manchester United“

54‘ [1-0] G. Xhaka (A. Oxlade-Chamberlain)

57‘ [2-0] D. Wellbeck (A. Oxlade-Chamberlain)

Autorius: Giggsy