•
  •

Antrajame kėlinyje pasirodęs Chicha išplėšė "Man Utd" pergalę

2012 m. lapkričio 10 d. 22:27

Pirmojo kėlinio pabaigoje ir antroje pradžioje praleidę du įvarčius į savus vartus, "Manchester United" sugebėjo atsitiesti ir dėka Javiero Hernandezo įvarčių išsivežė pergalę 3-2 iš Birmingemo.

"Aston Villa" 2 - 3 "Manchester United"

45' [1 - 0] Andreas Weimann

50' [2 - 0] Andreas Weimann

58' [2 - 1] Javier Hernandez

63' [2 - 2] Ron Vlaar (į savo vartus)

87' [2 - 3] Javier Hernandez

Pirmajame susitikimo kėlinyje dominavo "Man Utd", o "Aston Villa" futbolininkai buvo linkę giliai gintis bei atsiradus progai kontraatakuoti.

Tokia taktika šeimininkams davė naudos, nes tolimi Antonio Valencios bei Paulo Scholeso smūgiai tikslo nepasiekė, o pavojingiausi svečių žaidėjai Wayne'as Rooney bei Robinas van Persie buvo atidžiai saugomi.

Andreasas Weimannas prieš ir po pertraukos išvedė "Aston Villa" į priekį, o įpusėjus rungtynėms Davidas De Gea išgelbėjo "Man Utd" nuo austro "hat-trick'o".

Seras Alexas Fergusonas į aikštelę metė gerą sportinę formą demonstruojantį Javierą Hernandezą, kuris netrukus susišvelnino rezultatą bei su varžovų gynėjo Rono Vlaaro pagalba jį išlygino.

Van Persie du kartus per tiek pat minučių sudrebino vartų skersinį, tačiau būtent po jo perdavimo iš baudos smūgio Hernandezas dar kartą nuginklavo Bradą Guzaną bei išplėšė pergalę "United" ekipai.