•
  •

Antrąją Kalėdų dieną – užtikrinta „Manchester United“ pergalė

2016 m. gruodžio 26 d. 19:07

XVIII-ajame „Premier“ lygos ture dar vieną pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas. Šįkart „Raudonieji Velniai“ namuose rezultatu 3 – 1 įveikė „Sunderland“ futbolininkus ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės „Premier“ lygoje.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai lėtai pradėjo rungtynes ir ypatingais epizodais pasižymėti nesisekė. Vis dėlto, į persirengimo kambarį „United“ išėjo pakiliomis nuotaikomis, mat 39-ąją minutę komandą į priekį išvedė Daley Blindas.

Antrąjį kėlinį „Man Utd“ kontroliavo padėtį, o „Sunderland“ užpulti nesisekė. „United“ žaidimą dar labiau pagyvino ir iniciatyvą sustiprino po keitimo pasirodęs Henrikhas Mkhitaryanas, o paskutinėmis minutėmis „Raudonieji Velniai“ išsprendė visus reikalus.

82-ąją minutę savo įvartį pelnė Zlatanas Ibrahimovičius, o 86-ąją įspūdingą įvartį pelnė minėtasis H. Mkhitaryanas.

Vis dėlto, tai nebuvo pabaiga. Paguodos įvartį, taip pat gražiu smūgiu pelnė „Kačių“ saugas Fabio Borini.

Pačioje rungtynių pabaigoje Z. Ibrahimovičius dar atliko baudos smūgį, po kurio rungtynių arbitras ir paskelbė mačo pabaigą.

„Manchester United“ 3 – 1 „Sunderland“

39‘ [1-0] D. Blind (Z. Ibrahimovic)

82‘ [2-0] Z. Ibrahimovic (P. Pogba)

86‘ [3-0] H. Mkhitaryan (Z. Ibrahimovic)

90+1‘ [3-1] F. Borini

Autorius: Giggsy